Vodafone Smart X9 přichází s obrazovkou FHD a duálním fotoaparátem pro Velkou Británii. Toto je vaše cena

Vodafone UK nedávno spustil výkonnější a zajímavější terminál než Německo Smart N9 Lite Ze Španělska. O Vodafone Smart X9Terminál středního dosahu s obrazovkou FHD +, 3 GB RAM a duálními fotoaparáty. Podívejme se na podrobnosti …

Vodafone Smart X9 je vynikající smartphone střední třídyVodafone Smart X9 je vynikající smartphone střední třídy

Vlastnosti Vodafone Smart X9

Budeme znát hlavní Vlastnosti Vodafone Smart X9:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Vodafone Smart X9 kombinovat jeden Úhlopříčka 5,7 palce Spolu Poměr stran 18: 9. Tyto rozměry jsou Rozlišení Full HD + 2160 × 1080 pixelů. Jak víme, kombinace relativně „kompaktního“ displeje (méně než 6 palců) a rozlišení FHD + se promítne do jasného pixelového obrazu. hustota pixelů dosahuje 427PPIa to je vynikající hodnota.

U zbývajících specifikací a IPS LCD panel, jeden 80% poměr obrazovky k tělu a chránič obrazovky ze zakřiveného skla Dragontrail 2.5D. To nám zaručuje nárazuvzdorný panel střední hustoty. Pokud jde o design, přední strana je jednoduchá, minimalistická a elegantní a neobtěžuje se integrovat zářez. Materiály jsou kvalitní, kovový rám a odolný polykarbonát s lesklým povrchem na zadní straně. Zařízení má tenký profil 7,95 mm a je dodáváno v černé barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Octa-core procesor Qualcomm Snapdragon 450 Je to karta, která oživuje terminál na 1,8 GHz as grafickou kartou Adreno 506. Vodafone. Můžeme říci, že se jedná o chipset střední třídy – prostředí, které může v AnTuTu zaznamenat více než 70 000 bodů. Doprovodný operační systém, Android 8.1 Oreose specifickými grafickými úpravami společnosti. Můžeme očekávat, že telefon zvládne i intenzivní aktivity, jako je hraní her a multitasking, s více než 20 aplikacemi v pozadí. Citace Paměť Vodafone Smart X9, my máme 3 GB RAM s 32 GB ROM 24 GB z toho je plně použitelných. Karta microSD může navíc rozšířit paměť až na maximálně 256 GB.

Buben

Baterie Vodafone Smart X9 tam je komoda Kapacita 3 100 mAhačkoli zatížení je tradiční. V těchto případech se doporučuje dělat to v noci, abyste se vyhnuli každodennímu používání.

Fotoaparáty

Dalším pozitivním aspektem tohoto nového terminálu je fotosystém. Hlavní fotoaparát Vodafone Smart X9 Výkonná a nová generace, střídduální fotoaparáty s dvojicí senzorů 16 MP + 5 MP. Nemá žádný blesk LED a jeho funkce zahrnují režim hlubokého portrétu a režim ostření (přidává efekt rozostření pozadí). Má také Auto HDR, pomalý pohyb, černobílý režim, automatické ostření a nahrávání videa 1080p s 30 fps. Není nic špatného! A co se týče Přední selfie kamera je 8 MP širokoúhlý, mimo jiné s funkcemi pevného zaostření.

Spojení

Přenos dat se provádí 4G VoLTE. Ve verzi 4.2 postrádá Bluetooth v GPS navigaci, AGPS a GLONASS. K dispozici je také jednoduché pásmo Wifi a přístupový bod Wifi. NFC připojení k dispozici a mezi fyzickými připojeními máme pouze jeden slot SIM, port USB typu C. a 3,5 mm jack. K dispozici jsou také další senzory, jako je akcelerometr, digitální kompas, gyroskop, blízkost, světlo a hala.

Vodafone Smart X9 přináší duální fotoaparát a displej FHD +Vodafone Smart X9 přináší duální fotoaparát a displej FHD +

Cena Vodafone Smart X9

JE Cena Vodafone Smart X9 Jeho výměna je asi 229 eur, podle našeho názoru cenově dostupná, ale má širokou škálu konkurenceschopnosti.

Výsledky a názory na Vodafone Smart X9

Vodafone Smart X9 Je to nepochybně vynikající zařízení střední třídy. Telefon vypadá dobře, má kvalitní displej a dobrý hardware. Za nedostatek budou obviňovány sloty pro dvě SIM karty a dvoupásmové Wi-Fi a také technologii rychlého nabíjení lze přehlédnout. Ale terminál jako celek má dobrou úroveň kvality a výkonu pro daný den.

Oficiální webové stránky Vodafone UK.