Vox debutoval na TikToku po zákazu Twitteru

Politická strana Vox otevřel účet na TikToku, aplikace pro krátké hudební video v reakci na blokování Twitteru, které bylo pozastaveno na téměř 20 dní. Také Vox Vytvořil profil na GabPopulární sociální síť mezi americkými konzervativci.

TikTok je aplikace, kterou si uživatelé instalují. krátká videa (jen pár sekund), zejména hudební a zábavná. Skutečnost, že politická strana jako Vox otevírá TikTok, svědčí o rostoucím osobnostním růstu platformy. Než šla dál, zpěvačka Rosalía před pár dny otevřela svůj TikTok.

Ve formaci vedené Santiagem Abascalem má rozhodnutí také protestní složku. Twitter pozastavil jeho účet Vox v domnění, že jeden z jeho tweetů způsobil nenávist. Konkrétně reakce na socialistku Adrianu Lastru týkající se rodičovského PIN, že Vox byl „dost ošklivý, aby propagoval pedofilii z veřejných peněz“.

Otevření TikToku přidává nový komunikační kanál, protože situace na Twitteru je pomalá: sociální síť aktivuje účet pouze v případě, že Vox tweet smaže, ale strana není ochotná a dokonce burofax poslal výhružné právní kroky.

Potenciální publikum TikToku je mnohem menší, ale je na vzestupu. JE Uživatelské jméno vybrané v TikTok @vox_espana A teď má jen jedno video a dívá se na samotnou aplikaci TikTok v kanceláři Abascal.

Video je téměř dosaženo 200 000 zhlédnutí za pár hodin, ale počet sledujících stoupá mnohem pomaleji a zatím nedosahuje 9 000. Aktuálně TikTok neověřil profil, ačkoli jeho autenticita není zpochybněna, protože byl propagován členy strany.

Obrázek - Vox otevře účet na TikToku

Na druhou stranu fanoušci Voxu již dlouho používají sociální síť Gab, která omezuje svobodu projevu méně než Twitter a je oblíbená u pravicových voličů ve Spojených státech.

Vox nyní jeden Vlastní profil v Gab jako @vox_espana_ mají formální hlas, ve kterém si lze představit, že by nepodléhali omezením vyjadřování svých politických názorů.

Twitter si myslí, že obtěžování a nenávistné projevy jsou jeho velké problémy a přijal mnoho opatření ke zlepšení soužití na sociální síti, což téměř vždy vyvolalo kontroverze, buď proto, že nebylo dostatečně silné nebo příliš silné.

Twitter ve skutečnosti vytvořil určitá pravidla pro Donalda Trumpa a další světové vůdce, protože jejich obecná pravidla bylo obtížné aplikovat na politiky.

Zdá se však nepravděpodobné, že by Twitter změnil názor s Vox, stranou z malé země, jako je Španělsko. Takže Gab a TikTok musí změnit své pozastavené profily, ale existuje kontrolní systém, který může být v případě TikToku problematický.

Měli bychom o tom přemýšlet možná je Voxův profil na TikToku muzikálnější Nebuďte příliš političtí, protože aplikace pro krátké video roste a většina jejích nových uživatelů se musí přizpůsobit velmi podivnému formátu.

Jak zadat TikTok z počítače

Co si myslíte o tomto tématu? Myslíte si, že si Vox získá na TikToku spoustu sledujících?