Vraťte se do budoucnosti s Androidem!

Dnes je ten den! Marty McFly je již s námi. 21. října 2015. Budoucnost je oslavným dnem, i když to nevypadá tak, jak si to Robert Zemeck představoval. I když nemáte létající skútry po ulicích, je čas přizpůsobit svůj mobilní telefon několika aplikacemi a widgety, abyste si připomněli nádherný den pro všechny nostalgické a milovníky filmů.

Přehodnoťte trilogii na smartphonu nebo tabletu

Trilogie „Zpět do budoucnosti“ není jen zábava, ale hodně nás naučila, zejména tam, kde je snění zábava – Kdo nesníval o skateboardingu na tom hoverboardu? V den, kdy se svět obrátí filmem vzhůru nohama, by váš smartphone mohl mít také dotek Zpět do budoucnosti. Samozřejmě, Marty by se zbláznil do přizpůsobení svého smartphonu.

Jak víte, mluvíme o druhé epizodě, kdy Marty šel do roku 2015. Pokud jste zapomněli, nezapomeňte si stáhnout filmy z Google Play a připravte se na jejich vychutnání, nyní za 2,99 EUR a můžete si je všechny nechat. život.

Widget časové obvody

S tímto widgetem se ponoříte do slavných DeLoreanských „chytrých hodinek“. Díky tomu se můžete rozhodnout, kdy chcete v budoucnu cestovat, a přecházet od velikosti k velikosti, jako by nic jiného. Je to jednoduchý nástroj, který vám připomene, že cestování v čase je ve vašich rukou, a není to jen záležitost Martyho McFlyho. Na zápěstí to také nevypadá tak špatně jako mnoho jiných současných inteligentních hodinek.

Čas návratu

Widget Time Circuits jsou chytré hodinky, které potřebujete. / © Xaviar Gouchet

Widget časové obvodyNainstalujte si na Google Play

Flux kondenzátor

Chcete-li cestovat do budoucnosti, potřebujete hodně energie a Snapdragon 810 nestačí, protože nechcete, aby vaše auto explodovalo, že? Chcete-li kompenzovat teplo, není nic lepšího, než vyzkoušet tento kondenzátor Fluzo dostupný v DeLorean.

Můžete si jej nainstalovat do svého smartphonu a slyšet řev DeLorean, i když ho nikde nevidíte. Buďte ale opatrní, protože při zneužití tavicího kondenzátoru se přehřívá a varuje vás. Ani Sony v nejčistším stylu 810 nemůže toto topení zastavit.

Flux kondenzátor můžete také použít jako alarm.

Zvyšte své cesty včas pomocí této aplikace. / © Pocket Paradox

Flux kondenzátorNainstalujte si na Google Play

Zpět na další hodinu.

Další jednoduchý widget, jehož název říká za vše. Můžete si nainstalovat legendární věžové hodiny na plochu a zapamatovat si jedno z nejzajímavějších odpočítávání v historii filmu. Navíc bude fungovat jako alarm. Cena 0,84 € se nám však kvůli své jednoduchosti zdá trochu drahá. Čelíme zásadnímu stahování pro nejvěrnější fanoušky filmu a některé nostalgické fanoušky.

Sledujte hodiny ve zvonici Zpátky do budoucnosti. / © Laboratoř 27

Retro filmové věžní hodinyNainstalujte si na Google Play

Létající skútr skutečný

To je bezpochyby to, co jsme od filmu nejvíce chtěli. S Back to the Future 2015 můžete jezdit na létajícím skútru. Tato hra není oficiálně licencována, ale není zlá jako koníček a je také zdarma. Samozřejmě jsme prozatím nejblíže smartphonu s hoverboardem.

Jste fanouškem Back to the Future? Chystáte se nějak oslavit tento den? Na AndroidPIT uvidíme film s popcornem a německým pivem :).