Vraťte se ke klasice na konci roku! Seznamte se 5…

stolní hry Je to docela zvědavý případ analýzy, existují lidé, kteří milují tento typ her, a v jejich skříních jsou obrovské sbírky. Mimochodem, většina z nich nemá tendenci hrát pravidelně, ale doma je vždy pár.

V obou případech Deskové hry jsou vždy jednou z nejlepších možností, jak se setkat s přáteli a rodinou doma. Potvrzuje to nárůst prodeje, který tyto hry za poslední desetiletí zažily nejen fyzicky, ale také v digitálních verzích.

Abyste to zkontrolovali, nemusíte dělat velký průzkum, prostě to otevřete Google Play obchod Pro Android najdete stovky takových her. Pokud tedy máte problém shromáždit své kolegy pod stejnou střechou nebo nemáte ve skříni více místa, vyzkoušejte tento výběr. Top 5 deskových her pro Android do roku 2020.

Staňte se králem Parcheesi s Ludo Kingem

Ludo King je nejlepší Parcheesi hra pro Android 2020

Tento seznam začínáme klasikou z dětství a všech věkových skupin, jednou z deskových her, která by měla být součástí balení, když si kupujete nebo pronajímáte nový domov. Parcheesi. Kdo to nehrál alespoň jednou v životě? Deska, jedna nebo dvě kostky a čtyři figurky, kde musíte dojet do cíle před ostatními, čistá konkurenční síla.

Tato esence zcela vystihuje Král Ludoje digitální adaptace slavného Parcheesi, která vám umožní hrát s lidmi z celého světa na vašem mobilním zařízení Android nebo s přáteli, aniž byste opustili domov. Čím je Ludo King pro svého rivala výjimečný?

 • Režim Online multiplayer až pro 6 hráčů.
 • Místní offline režim„Proti CPU nebo přátelům.
 • Skvělé mobilní motivy pro přizpůsobte své desky.
 • Multiplatformní, s křížová hra mezi verzemi pro stolní počítače, Android, iOS a Windows Mobile.
 • Pozvat a Soutěžte se svými přáteli z Facebooku ve speciálních hernách.
 • Chatujte, abyste se mohli vyjádřit a komunikovat s ostatními hráči prostřednictvím textu a emodži.

Nestačí vám to? Ludo King je také hra 2 v 1, protože nedávno přidali možnost hrát další klasiku ve stejné aplikaci, Hadi a žebříky. Navíc je to zdarma, takže si to nezapomeňte prohlédnout v Obchodu Play.

Sea Battle 2 nikdy nebylo zábavnější potopit nepřátelskou flotilu

Sea Battle 2 je nejlepší námořní námořní bitevní hra pro Android

Pokud je vaše válečné a strategické deskové hryUrčitě musíte být věrným fanouškem „Sink the Fleet“. Verze upravená pro mobilní telefony BYRILem měla ve svém prvním vydání i nyní skutečný úspěch Sea Battle 2 přinášejí skvělé nové funkce.

První věc, která upoutá pozornost této hry, není její dynamika, ale její funkce. grafický styl podobný ručně kresleným výkresům za všechno, ale se skvělými detaily. Pak vás překvapí, že potopení flotily není klasická hra. Abyste byli nejlepší v bitvě, budete muset postavit přístavní městoa investice do zlepšení budov, a tudíž upgradujte svůj arzenál.

Sea Battle 2 má spoustu zbraní a lodí, které musíte odemknout, jak se řadíte, abyste se stali nejlepším admirálem na světě. Můžete si také vytvořit vlastní avatar, Přizpůsobte své lodě tématu vaší postavy nebo města, a více. Tato hra má celosvětové hodnocení a budete se moci povznášet nejen vylepšováním svého města, ale také účastí v turnajích vydávaných každý týden.

Má to modalitu online multiplayerstejně jako offline režim, který můžete použít, když jste offline. Je to hra mezi přáteli? Samozřejmě! Oba telefony musí mít nainstalovanou hru Sea Battle 2 a lze je ke hře připojit přes Bluetooth.

Risk: Global Domination, Hasbro

Pokračuje tématem válka a strategieje další hra, která nechybí na seznamu nejlepších deskových her. Mluvíme o Riziko, slavná hra, ve které musíme budovat naši říši a bojujte o dobytí světa Všechno.

V obchodě Play Hasbro hovoří o realitě, kterou všichni schováváme: Každý chce vládnout světu! Nyní to můžete udělat na svém mobilním zařízení Android s funkcí Risk. Braňte svá území, získávejte vojáky a podnikejte útoky na své přátele, rodinu a nepřátele, abyste je dobyli.

Chcete bojovat s novými protivníky z celého světa? Riziko, Režim globální nadvlády. Dodatečně nabízí místní multiplayerbitvy proti CPU a několik dalších režimů, které vás vycvičí.

Můžete také Koordinujte útoky se svými spojenci házet odpadky na společného nepřítele. To vše s grafickou částí plnou animací. Distribuuje se zdarma v obchodě Play, ale můžete platit za odemknutí všech dostupných možností.

Plague Inc, staňte se epidemií a dokončete to všechno

Plague Inc pro Android

Desková hra, na které je založen Rozšířit mor obvykle to funguje obráceně. Epidemie je vypuštěna a je třeba čelit její kontrole. Ale, Co se stane, když máte pandemii? To je přesně to, co Plague Inc. navrhuje.

Cílem je, abyste mohli ukončit veškerý život na planetě.Populace se snaží kontrolovat ničení, které jste způsobili. Na rozdíl od ostatních her na seznamu, Plague Inc. Je to pro sólové hry, ale to neznamená, že můžete trávit hodiny přilepené na svém mobilním telefonu. Mezi funkcemi najdete:

 • Vysoce kvalitní rozhraní skvělá grafika.
 • Pokročilá AI Pro hyperrealistický svět založený na skutečných místech ve více než 50 zemích.
 • 12 různých typů nemocí, které byste měli kontrolovat a vychovat lidstvo k hašení.
 • Celá kolekce odkazy na popkulturu Bude to výzva pro vaše znalosti.
 • K dispozici je více než jedna 8 různých jazyků.

Rozšířit mor.

Rozšiřte svůj osobní slovník pomocí Scrabble

Doplnění tohoto seznamu je také klasikou deskové hry pro rodiny. Na rozdíl od svých předchůdců, kde je zásadní strategie a štěstí, Vaše duševní odvaha ve Scrabble. Nejvíc bodů budete muset získat vytvořením slov k vítězství.

Zatím to vypadá jednoduše, ale výzva této hry vytvářejte dlouhá slova s ​​vysoce hodnocenými mincemi (Například LL nebo alan s vysokým skóre ve španělštině). Ale bude těžké je najít, protože kromě toho, že je umístíte do krabic, které zvyšují skóre, budete je muset křížit s písmeny jiných slov na desce.

Scrabble je tak důležitá hra, že existují kompletní průvodci její fyzickou verzí s přijatými slovy v různých jazycích, stejně jako mezinárodní soutěže s účastníky z více než 150 zemí.

Digitální verze pro Android vyvinutá společností Electronics Arts, Umožňuje online a místní hru až pro čtyři hráče také to zpochybňuje CPU. K dispozici v 6 různých jazycích, slovník ke kontrole platnosti slova, vestavěný chat a je také zdarma.

SCRABBLE ™

Tímto dokončujeme počet nejlepších deskových her pro Android pro rok 2020. Nyní je čas si je užít a strávit hodiny připoutané k vašim mobilním hrám.