Vše, co potřebujete vědět, abyste mohli využít svou Austral Chance …

Southern Chance at Saint Seiya Awakening

Jak jsme řekli několikrát Saint Seiya Awakening je fascinující hra v každém případě. Je vysoce aktualizovaný, existuje spousta módů ke hraní (jak proti CPU, tak proti ostatním hráčům) a obrovské množství postav, které se neustále rozšiřují.

Ale skvělé na této videohře je, že koneckonců Systém vyvolávání rytířů. Zkušenosti se získáním nové postavy jsou však velmi příjemné, protože to není žádný stisk klávesy. Abychom mohli svolat nového bojovníka pro náš profil, musíme nasměrovat mobilní telefon na různá souhvězdí ve vesmíru, abychom měli více či méně příležitost vyvolat tu či onu postavu.

Kromě toho má rituál probuzení sv. Seiya probuzení funkci, která nám pomáhá znát naši pravděpodobnost svolání světce vyšší nebo nižší úrovně. Mluvíme o Austral Luck, indikátoru, který ukazuje, jak se na nás v tu chvíli dívala bohyně Fortuna. Učit se Vše, co potřebujete vědět o La Suerte Austral Chcete-li mít větší štěstí v Saint Seiya Awakening.

Co je Austral Luck a k čemu slouží v Probuzení?

Jak jsme zmínili výše, jedná se o indikátor, který nám umožňuje vědět něco přesněji. Štěstí volá Nový rytíř ve hře. Southern Chance je k dispozici ve všech předvolaných typech hry a poskytuje představu o naší příležitosti přilákat postavy z vyšších řad (SS nebo S) nebo nižších (A, B, C). Existují tři typy:

  • Lucky lucky): nejnižší úroveň šance. Ukazuje, že máme malou šanci vytvořit dobrou obálku pro vyvolání.
  • Lucky (Luckier): představuje střed našeho štěstí, protože naznačuje, že naše pravděpodobnost začíná být vhodná pro získání dobré postavy.
  • Nejšťastnější (nejšťastnější): Nejvyšší úroveň Southern Chance a to, co bychom měli vždy hledat.

Doporučuje se postupovat podle tohoto malého průvodce, který nám vývojáři poskytli. Proto jsou-li naše jižní šance v určitou dobu nízké, je nejlepší nevyvolávat rytíře. Počkáme několik hodin, než se štěstí změní, a vždy se pokusme provést vyvolávací rituál na nejvyšší úrovni. Tímto způsobem budete mít příležitost přivolat nejlepší rytíře svatého Seiyiho probuzení.

Změna úrovně Australská náhodaa za žádných okolností nezaručuje, že na jeho nejšťastnějším místě založíte legendárního nebo zlatého rytíře. Najdete jej na obrazovce pro volání vlevo dole.

Druhy volání v Saint Seiya Awakening, vědět

druhy prosby svatý seiya probuzení

Ukazuje se, že Austral Luck nepřišel sám. Mějte v Probuzení čtyři typy hovorů: normální, pokročilé, AR a tematické a pro každou z nich potřebujete konkrétní typ drahokamu. Brzy přineseme průvodce k získání všech typů drahokamů, nejprve si ale rychle promluvme o každém typu vyvolání:

  • Normální: Nejjednodušší ze všech vám umožňuje vyvolat znaky na úrovni C, B a A.
  • Dále: průměrná úroveň přivolání. I když podporuje vyvolání znaků z B na S, nemá tendenci být tak efektivní jako pozdější úrovně.
  • Rozšířená realita (AR): Toto je nejlepší ze standardních vyvolávacích rituálů. Úroveň B vám umožňuje vyvolat znaky A, S a SS. Navíc je to docela obtížné, protože abyste mohli rituál uskutečnit, musíte úspěšně dokončit malou hru.
  • Tematické volání: Jedná se o speciální žánr, protože je spojován s postavami představenými každý týden. Zvyšuje šanci svolat konkrétního Svatého ve srovnání s ostatními. Důrazně doporučujeme použít tuto možnost, pokud sledujete určitý znak. Pohybuje se od úrovně B po SS.

Zvyšte své šance na přivolání dobrých postav s Emote of Support v Saint Seiya Awakening

V této hře je toho víc, vždy je toho víc. Southern Chance nepřichází sám v určitých druzích modlitby, ale je doprovázen frází, která nám dává další náznaky pro zlepšení našeho bohatství. Konkrétně jej najdete pod indikátorem Austral v pokročilých, AR a tematických hovorech.

Jak se používá tato podpůrná fráze? Dobrý orientujeme náš mobilní telefon na astrální souřadnice přesně podle toho, co říká každá věta. Tímto způsobem budeme mít o něco větší štěstí, že přivoláme dobré rytíře. Zde necháváme velmi úplnou tabulku s každou frází a konstelací, na kterou je třeba poukázat.

Věta

Souhvězdí k cíli

Časové změny Nezaměřujte se na konkrétní souhvězdí.
Severní štěstí Pegasus – 22 ° 06’39 ”, 23h8m0s.
Západní štěstí Beran – 25 ° 47’51 ”, 2h8m9sPanna – 0 ° 44’45 ”, 12h14m35s
Orientální štěstí Střelec – 37 ° 33’9 ″, 19h13m5snMezi chrtem, levem a pannou – 17 ° 55’29 ”, 12h3m42snVáhy – 15 ° 8’17 ”, 15h1d16sŠtír – 28 ° 33’56 ”, 16h8d26sHavran – 46 ° 29’20 “, 21h14m25sn
Jižní štěstí Beran – 25 ° 47’51 ”, 2h8m9sRakovina – 3 ° 43’51 ”, 8h9m50s
Počátky a konce Mezi Beranem a Rybami – 17 ° 48’34 ”, 1h14m43s
Téměř nekonečná zvědavost Štír –28 ° 33’56 ”, 16h8d26sChrt – 38 ° 2’17 ”, 12h9m27s
Tři souhvězdí bez štěstí Štír – 28 ° 33’56 ”, 16h8d26s
Čas letí Štír – 28 ° 33’56 ”, 16h8d26sBýk – 18 ° 9’47 ”, 4s8m12s
Označuje příchod požáru Hodně štěstí Panna – 0 ° 44’45 ”, 12h14m35sStřelec –37 ° 23’53 ”, 19h11m40s

Vezměte v úvahu tyto tipy, zvládněte svolávací rituály a sestavte nejlepší týmy, které budou v této působivé videohře bojovat. Čeká na vás Saint Seiya Awakening, který váš vesmír spálí až do konce a probouzí váš sedmý smysl právě teď.