Vše, co potřebujete vědět, abyste získali více krabic na Brawl …

Už vás nebaví otevírat několik krabic v Brawl Stars?. Pro ty, kteří nejsou běžnými hráči, by měli vědět, že existuje bojiště. je to krabička obsahující mince, upgrady a postavy. Získání těchto polí je zásadní pro vylepšení hry.

Existuje několik typů krabic. Zde jsou jejich jména a charakteristiky, abyste je mohli rychle rozpoznat, když je uvidíte. Kromě různých způsobů, jak toho dosáhnout můžeš je mít.

Jak získat více bojových boxů?

Tyto základové boxy najdete v celé hře. Nechat Získejte 100 žetonů dávají vám to, když vyhrajete ve hrách. Také když vyhrávají trofeje. A přesto Volný, uvolnit někdy vám dávají krabičky jako pobídku, abyste mohli dál hrát a zlepšovat se.

Obsahuje Mince, Power Points, Special Fighters, Super Specials, Epic, Legendary, Legendary, Star Abilities (Electric Splash or Trivial Wound Special), složky na mince, drahokamy nebo lístky na akce.

Velké krabice

Bylo získáno vyměňte je za drahokamy nebo sbírejte žetony hvězd. Přesněji řečeno, jedná se o 10 hvězdných žetonů. Chcete-li vyhrát hvězdné žetony, je herní režim a ikona jako medaile s okřídlenou hvězdou. Přinášejí trojnásobek obsahu tradičních krabiček.

Jak získat spoustu mega krabic?

Dá se jich snadno dosáhnout, musíme jít dál a rozvíjet se na cestě k trofeji a vyměnili jsme je za klenoty, které jsme získali. Množství obsahu v Mega Boxy desetkrát větší než u běžných krabic prát se. Buďte opatrní, tento typ krabice může v příští aktualizaci hry zmizet.

Nejlepší triky, jak získat více krabic v Brawl Stars

Musíš být opatrný multiplikátor mincívám pomůže zdvojnásobit počet žetonů, které získáte, někdy v obchodě, kde je nabízejí zdarma. Je to také velmi důležité pozorný k událostemV těchto nabídkách vám nabízejí možnosti, jak zvýšit drahokamy, duplikovat mince a dát vám krabičky s bonusy.

Brawl-Stars-multiplikátor-žetony

A na závěr malý trik, který vám pomůže vyhrát spoustu mincí za boxy: zahrnuje shromáždění co největšího počtu lístků na akce. Když nasbíráme alespoň 20 a, budeme muset hrát v režimu Robotic Fighting vsadit maximální částku tiketu k účasti (maximálně 20). Množství tipů, na které vsadíte, vynásobí žetony, které si můžete koupit, a poté je nahradí krabicemi. Pokud tuto strategii efektivně zopakujete, budete ve hře skvělí.

Který způsob se vám nejvíc líbí dostat do Brawl Stars? Kdykoli nám můžete napsat komentář, pokud máte nějaké dotazy k tomu, co je zde vystaveno.