Všechny aktivity, které můžete dělat v Pokémon GO v červenci …

Jste připraveni na všechno, co léto v Pokémon GO bude mít? Raději buďte, protože Niantic vyhodil dům z okna se všemi událostmi a výzvami, které byste mohli během tohoto měsíce udělat. Nejlepší ze všeho je, že za nimi nebudete muset odejít z domu! Toto jsou události, které Pokémon GO bude mít v červenci 2020..

Pamatujte si, že pokecoiny si stále můžete koupit, i když jste doma kvůli karanténě. Nevěděl jsi? Kliknutím sem objevíte Jak získat pokémone v Pokémon Go bez opuštění domova.

Jaké události Pokémon GO budou k dispozici v červenci 2020?

Niantic, navzdory naší situaci kvůli koronaviru Pokémon GO je stejně zábavná hra i doma. Léto tedy v této neuvěřitelné hře nespadne pod stůl. Toto jsou aktivity, které můžete dělat v Pokémon GO v červenci 2020.

Kyurem, legendární Pokémon pětihvězdičkových nájezdů

Při této příležitosti Kyurem bude legendární Pokémon, se kterým se můžete setkat při 5hvězdičkových nájezdech. To je zarážející, protože minulý měsíc byli Reshiram a Zekrom v těchto nájezdech legendárními Pokémony.

Nutí nás to přemýšlet Niantic pomáhá trenérům zachytit všechny legendární Pokémony v určitém pořadí. A tentokrát to dokázali s legendárními Pokémony páté generace.

Kyurem se objeví na 5hvězdičkových nájezdech 7. července od 13:00 (Španělský čas). Bude také k dispozici každou středu v 18:00 (španělského času).

Jaké Pokémony jsou uváděny v červenci?

Jako každý měsíc Niantic aktivuje spoustu exkluzivních Pokémonů, kteří se budou objevovat opakovaně, abyste je mohli chytat a vylepšovat. Během července budete mít čtyři doporučené Pokémony, které jsou Objeví se každé úterý od 18:00. (Španělský čas):

 • Taillow Objeví se v úterý 7. července a speciální bonus vám poskytne dvojnásobnou výhodu “Bonbóny “ k přenosu každého Pokémona.
 • Zubat Objeví se v úterý 14. července a speciální bonus se vám zdvojnásobí „Body zkušeností“ (XP) ke zlepšení každého Pokémona.
 • Podivný Objeví se v úterý 21. července a speciální bonus se zdvojnásobí “Hvězdný prach” chytit každého Pokémona.
 • Diesel Objeví se v úterý 28. července a speciální bonus se vám zdvojnásobí „Body zkušeností“ (XP) chytit každého Pokémona.

Všimněte si, že každý Pokémon bude mít jiný speciální bonus, tak toho využijte.

Den komunity Pokémonů v červenci

Den komunity Pokémonů v červenci

V den komunity Pokémonů se představí velmi zvláštní hrdina jménem Gastly, první duchovní Pokémon v celé sérii. Gastly bude k dispozici od 19. července a bude to mít zvláštní tah “Shadow Fist”.

Také v Bonusem tohoto dne bude, že se vajíčka líhnou ze vzdálenosti 1/4. víc, než skutečně potřebují otevřít. Upozorňujeme, že pokud během této události použijete kadidlo, bude to trvat tři hodiny.

Pokémon Fest 2020 domů z domova

Pokud jde o nejočekávanější událost roku, je známo, že se bude skládat z: Třítýdenní boj, který začal 3. července, Na oslavu čtvrtého výročí spuštění Pokémon GO.

To je zajímavé, protože v Pokémon GO můžete povolit mega vývoj, který jsme vám dříve oznámili pro tuto výzvu. Přestože lístek na Pokémon GO Fest stojí 14,99 EUR, dnes to oznámila společnost Niantic Na této akci se budou moci zúčastnit všichni hráči bez ohledu na to, zda si zakoupili vstupenky či nikoli.

Pokémon GO Fest 2020 1. týden

Začne první týden této výroční události Od 3. července do 8. července ve 22:00 (Španělský čas).

Toto bude založeno na „Dovednosti“ a vyžaduje několik Během této doby musíte prozkoumat úkoly, které musíte udělat:

 • Musíte přidat svůj tým Ducklett, Swanna a Pikachu, kteří znali pohyb letu pro některé speciální mise.
 • Bright Pidove bude k dispozici.
 • Chansey v případě, že z Turecka přijde milion hráčů, bude na GO k dispozici Fest 2020. „Team Valor“ Dokončete veškerý výzkum.
 • Alomomola v případě, že z Turecka přijde milion hráčů, bude na GO k dispozici Fest 2020. „Tým moudrosti“ Dokončete veškerý výzkum.
 • Chimecho v případě, že z Turecka přijde milion hráčů, bude na GO k dispozici Fest 2020. „Instinct Team“ Dokončete veškerý výzkum.
 • Létající Pokémon a Pokémon s klobouky Objeví se vám častěji ve volné přírodě, ve vejcích a při nájezdech.
 • Boot Investigation se vrátí.

Legendární Pokémon se uzavře s rozkvětem od 3. července do 6. července ve 22:00 (španělského času) Ho-Oh se objeví v 5hvězdičkových nájezdech víkend plný nájezdů.

Pokémon GO Fest 2020 2. týden

2. týden Pokemon GO Fest 2020

Začne druhý týden Pokémon GO Festu 10. července – 15. července ve 22:00 (Španělský čas).

Tento týden se zaměří “Válka” a dostanete dočasné výzkumné zadání Bude to o Hitmonlee, super radarové raketě a dalších věcech, na kterých se nezabývali:

 • Alola Marowak v případě, že z Turecka přijde milion hráčů, bude na GO k dispozici Fest 2020. „Team Valor“ Dokončete veškerý výzkum.
 • Alolan Grimer v případě, že z Turecka přijde milion hráčů, bude na GO k dispozici Fest 2020. „Tým moudrosti“ Dokončete veškerý výzkum.
 • Ferroseed v případě, že z Turecka přijde milion hráčů, bude na GO k dispozici Fest 2020. „Instinct Team“ Dokončete veškerý výzkum.

Pokud dokončíte všechny výzkumné úkoly, budete mít přístup. GO Fest elitní bojová výzvaje založen na sérii složitějších testů. Navíc 12. července mezi 11:00 – 14:00 (španělského času) tematická bojová událost.

3. týden Pokémon GO Fest

3. týden Pokemon GO Fest

Začne třetí týden této výroční události Od 17. července do 22. července ve 22:00 (Španělský čas) a zaměření “Přátelství”.

 • Budete mít dočasné výzkumné zadání kde budeš čelit Alola raichu a jeden Petile.
 • Někteří letní Pokémoni se rozmnoží ve volné přírodě, vejcích a nájezdech.
 • Jasný zvonek bude dostupné.
 • Letní Pikachu Bude opět k dispozici v Pokémon GO.
 • Litwick v případě, že z Turecka přijde milion hráčů, bude na GO k dispozici Fest 2020. „Team Valor“ Dokončete veškerý výzkum.
 • Dratini v případě, že z Turecka přijde milion hráčů, bude na GO k dispozici Fest 2020. „Tým moudrosti“ Dokončete veškerý výzkum.
 • Togetic v případě, že z Turecka přijde milion hráčů, bude na GO k dispozici Fest 2020. „Instinct Team“ Dokončete veškerý výzkum.

Jak sám vidíš, Červenec bude plný událostí, které si nemůžete nechat ujít. Připravte se tedy dokázat, že jste nejlepší trenér Pokémonů. Nejlepší ze všech? Nebudete muset opustit svůj domov. Tak nám to řekni Líbí se vám, co vás v létě v Pokémon GO čeká? Váš názor je pro nás důležitý, dejte nám vědět v komentářích.

Zdroje | Pokémon GO, Pokémon GO Fest