Všechny Galaxy S10 přijdou s 6 měsíci Spotify ...

Všechny Galaxy S10 přijdou s 6 měsíci Spotify …

Nový Galaxy S10 se připravuje na boj s tímto rokem 2019 a kluci to napravují. Jsou hodnoceny jako nejlepší mobilní telefony současnosti a to není žádným překvapením. Dnes jsme tu, abychom hovořili o malém dárku, který získáte, pokud si koupíte některý z těchto modelů. Spotify Premium.

Samozřejmě, po omezenou dobu a poté budete muset platit jako všichni ostatní na světě, čtěte dále, abyste zjistili všechny podrobnosti této zajímavé propagace a jak ji získat?

Všechny Galaxy S10 tohoto roku 2019 budou mít Spotify Premium po dobu 6 měsíců

Spotify zejména tuto spolupráci Celý katalog Samsung pro rok 2019 zdá se však, že bude použit pouze vysoký rozsah. Ano, to zahrnuje samotný Galaxy Fold, první skládací mobilní telefon společnosti Samsung, takže pokud si ho plánujete koupit, budete mít od těchto dvou značek malý dárek.

Snímek obrazovky Samsung Galaxy S10 S10plus S10e

Nic o Evě, ale hej, nebudeme říkat ne. Podrobnosti oceníte, když za tento typ mobilního telefonu utratíte 1 000 eur nebo více. Pokud již jste prémiovým uživatelem, nevíme moc dobře, zda můžete získat 6 měsíců zdarma (obvykle pro nové uživatele). Samozřejmě můžete vždy Dejte hudbu komukoli chcete.

Zdá se to jako velmi logický krok pro Samsung a Spotify. Také s počtem prodaných mobilních telefonů určitě noví zákazníci jsou v kapse. Pokud budou takto pokračovat, Apple Music se k tomu nikdy nedostane sám.

„Spotify bude předinstalován na galaxii s10 s 6měsíční prémií zdarma“

Co si myslíte o celé této spolupráci? Myslíte si, že je třeba mít na paměti něco? Neodcházejte, aniž byste nám sdělili svůj názor. Než půjdeme, rádi bychom vám připomněli, že zde si můžete koupit všechny modely S10 ve Španělsku.

Zdroj | BGR