Všechny informace o nové výzvě Clash Royale Retro

Clash Royale Retro výzva,

Clash Royale, jedna z nejstahovanějších her v jakémkoli obchodě s aplikacemi, se ve svém prvním roce na trhu aplikací stala celosvětovou referencí, pokud jde o mobilní hry. V loňském roce bez problémů porazil hry jako Pokémon Go a letos byl na řadě Android, aby porazil aktuálně dostupný Super Mario Run. Dnes vám o něm povíme všechno nová výzva Retro Clash Royale.


Stavy WhatsApp ve vašem počítači? Vypadá to tak


Clash Royale Má spoustu dobrých aktualizací, i když poslední je nepochybně nejlepší. Nová hra klanová válka Co udělal, bylo nechat dva klany bojovat ve válce pro dva pro dva. Špatnou zprávou je, že se implementuje pouze každé dva týdny, jeden víkend, takže nebudeme moci hrát, když to chceme nejvíce. Dnes budeme hovořit o malé aktualizaci, kterou jste provedli. Supercell ve hře.

Nová výzva Retro Clash Royale

Novinkou od Supercell dnes je, že tento víkend lze hrát novou výzvu. Retro Clash Royale výzva. Tato obtíž má jinou mechaniku než jiné výzvy, které nyní podrobně rozvedeme:

  • Vstup zdarma po 10 špercích
  • Maximálně 6 výher
  • 2,3,5 vítězství ve stříbrných, zlatých a magických truhlách
  • Při 6. vítězství dávají 3 000 mincí
  • Tyto odměny lze získat pouze jednou

Nejdůležitější vlastností tohoto Clash Royale Retro Challengeje, že můžete hrát pouze s prvními kartami, které vstupují do hry. Žádné z posledních písmen Kat nebo elitní barbaři. Tato výzva Retro Clash Royale bude trvat déle než ostatní, protože bude probíhat od čtvrtka do pondělí. Uvidíme, jestli Supercell Sázejte dál na takové drobné obtíže, nebo to možná udělaly brzy, protože příští týden se klanová válka vrátí do hry, aby si ji vzala s klanovou truhlou.


Google může ukončit bezplatnou aplikaci týdne


Zdroj | ClashRoyale