Všechny novinky Google Assistant představené na CES 2020

umělá inteligence Stala se jednou z nejmodernějších technologií v posledních letech. Virtuální asistenti jsou stále více interaktivnější a Asistent Google nás konfrontuje jako jeden z nejlepších příkladů toho. Velká společnost G byla pevně spojena se svými asistenty s řadou nových funkcí, které integrovaly během posledních několika měsíců. Nyní byl Google Assistant aktualizován o novou sadu funkcí zpřístupněných veřejnosti. CES 2020.

Hlavní mezinárodní veletrhy preferuje Google, aby představil některé z nejočekávanějších zpráv uživatelů. Tentokrát je čas Google Assistant, který bude v roce 2020 aktualizován o velké množství funkcí. Níže je všechny kontrolujeme.

Post-it přišel do Google Assistant

Post-it lze definovat jako jednu notu, která slouží jako připomínka některých důležitých úkolů, které musíme splnit. Google plánuje integrovat stejnou funkci na obrazovku Google Nest, aby mohl pomocí Asistenta Google upravovat poznámky tak, aby vyhovovaly všem. Například: „Ok Google, zanechte poznámku, že jsem potkal Marcos v 11 hodin ráno“.

Plánované akce

Pomocí Asistenta Google budou mít uživatelé přístup k různým naprogramovaným akcím z jakéhokoli kompatibilního příslušenství. Ne z rutin, Nová funkce, která umožňuje asistentovi dostat několik předchozích pokynů k provedení této akce nezávisle. Například: „Dobře, Google. Zapněte kávovar v 6 hodin ráno. “

Vylepšení soukromí

Společnost Mountain View se rozhodla strávit většinu času zásadním upgradem zabezpečení. Při této příležitosti nebude Google Assistant přístupný žádnému jinému uživateli, pokud je otevřený. pohotovostní režim. Pouze ti, kteří dříve integrovali svůj hlas do systému, budou moci komunikovat se zařízením.

Čtení dlouhých textů

O této funkcionalitě jsme již mluvili před několika hodinami a Google Assistant bude schopen číst všechny typy textu přirozenějším způsobem.

Zdroj | Google