Vstupní rozsah s Redmi 7A, 4000 mAh a SD 432

Nový Xiaomi Redmi 7A Je to už oficiální a vaše linka Redmi 7 Už neměl co nabídnout. JE Redmi 7A Přichází pro základní řadu se skromnými, ale harmonickými funkcemi v tradičním a elegantním designu. Říkáme vám…

Vlastnosti Xiaomi Redmi 7A

Budeme vědět Vlastnosti Xiaomi Redmi 7A:

Obrazovka a rozložení

Nový terminál s kompaktním displejem Xiaomi integruje Úhlopříčka 5,45 palce v Panel LCD s rozlišením HD + 1440 x 720 pixelů. Mobilní telefon je aktivován Poměr stran 18: 9 a s profilem 9,55 mm. Dir-dir odolný proti stříkající voděa designové prvky jsou docela klasické. Přední strana je docela tradiční, s černými rámečky zesílenými na koncích a tenčími a 2.5D sklo. Přední kamera se dodává s reproduktorem v mezeře na horním rámečku. A tělo je vyrobeno z polykarbonátu s velmi dobrým povrchem v modré nebo černé barvě.

Xiaomi Redmi 7A má ochranu proti stříkající voděXiaomi Redmi 7A má ochranu proti stříkající vodě

Paměť, procesor a operační systém

Díky integraci čipové sady jsme vybaveni k pohodlnému zvládnutí všech každodenních úkolů. Snapdragon 439. Tento procesor je osmijádrový procesor se 4 jádry Cortex A53 na 1,95 GHz a 4 jádry Cortex A53 na 1,45 GHz. Doprovodnou grafickou kartou je Adreno 505. Paměť Xiaomi Redmi 7Aexistují dvě pohodlné verze; 16 GB ROM s 2 GB RAM a 32 GB ROM s 3 GB RAM. Slot microSD poskytuje kapacitu pro rozšíření tohoto úložiště až na 256 GB. A operační systém, který zařízení provozuje, Android 9.0 Pie pod grafickým rozhraním společnosti, MIUI 10.

Buben

Baterie Xiaomi Redmi 7A perfektní Kapacita 4000 mAhs konvenčním zatížením 10 W.. Zdá se, že tento mobilní telefon nebude trpět problémy s autonomií, pokud vezmeme v úvahu nízké nároky na displej a hardware.

Fotoaparáty

A fotosystém se velmi dobře brání 13 MP hlavní fotoaparát s jedním snímačemS LED bleskem a 5 MP přední fotoaparát. Můžeme říci, že tým může prezentovat plynulé a jednoduché vizuály.

Spojení

Některé prvky připojení jsou v mobilním ekonomickém rozsahu příjemným překvapením. Přenos dat je na úrovni 4G LTE Cat 6 a majitel dvoupásmová wifije plus. K dispozici je také slot Dual sim, Bluetooth 5 moderní verze, GPS, 3,5 mm audio jack a tradiční USB. K dispozici je FM rádio, ale ano, tentokrát Xiaomi neintegruje snímač otisků prstů do svého vybavení. To splňuje Rozpoznávání tváře AI.

Xiaomi Redmi 7A přichází s 4 000 mAh, duální wifi a až 32 GB úložného prostoruXiaomi Redmi 7A přichází s 4 000 mAh, duální wifi a až 32 GB úložného prostoru

Cena Xiaomi Redmi 7A

Cena Xiaomi Redmi 7A zatím to není známo, ale vše ukazuje na cenu nejsolidárnější a nejdostupnější.

Výsledky a názory na Xiaomi Redmi 7A

Nový Xiaomi Redmi 7A Jedná se o základní mobilní zařízení, které vyplní pole těch, kteří hledají terminály pro každodenní použití za přijatelné ceny. Proto nevidíme příjemná překvapení, jako je spousta aktualizovaných položek na odkazu, pohodlná 4000 mAh baterie, displej s více než dobrými specifikacemi a hardware, který nezklame výkonem.

Oficiální stránka Xiaomi ve Španělsku