Vydána nová 4G verze legendárního smartphonu Nokia Nokia 3310 4G

Existují smartphony, které jsou klasické a známé všem z nás všude a v každé situaci. Části, které jsou součástí technologické kultury a vždy nás doprovázejí. Jedním z takových týmů je ikonická Nokia 3310. Nyní společnost Nokia 3310 4GVerze 4G tohoto modelu potěší mnoho lidí, kteří stále touží po tomto smartphonu.

Nokia 3310 4G

Nokia 3310 4G je smartphone s funkcemi, díky nimž je zajímavý i přes svou jednoduchost

Když vyšlo v únoru loňského roku, nové Nokia 3310 vzbudil velký zájem potenciálních kupců.

Motivace většiny uživatelů klesla kvůli nedostatku verze 4G, která by mohla využívat výhod aktuálně dostupných sítí a zaručit vyšší rychlosti. Nokia tento problém vyřešila a vydala 4G verzi 3310.

Nový Nokia 3310 4G přidává kontinuitu linii, kde začínal předchozí model. Koncentruje moderní prvky a plynulé linie do těla připomínajícího jeho původní tvar. Všechny vlastnosti jsou zachovány.

Inovace je spojena se sítěmi 4G, které poskytují rychlejší přístup k internetu a dalšími prvky, jako je možnost použití jako hotspot Wi-Fi a volání VoLTE, které zaručují hlasová volání i v zařízeních se sítí. slabší.

Nokia 3310 není oficiálně k dispozici, ale zatím je k dispozici pouze v Číně. Je uveden na webových stránkách Nokia, ale bude představen na letošním MWC. Je to událost, kterou uvidíme za méně než měsíc.

Jeho příchod na jiné trhy není znám, ale měl by se řídit plány předchozího modelu, který byl globálně uveden o několik měsíců později.