Vydejte se do galaxií na svém iPadu s hrou Star Battalion HD

ipad-app-store-games-star-battalion-hd

Po přeletu oblohy iPhone a iPod Touch Hvězdný prapor HD může to udělat pro iPad Gameloft.

Jste hvězdný pilot bojující s monarchickými silami, které ovládly galaxii. Vést Resistance v úžasné akční vesmírné simulaci. Válka mezi Odporem a Impériem vás zavede do různých oblastí a planet navržených pro vás v HD iPad. Musíte bojovat ve futuristickém městě, lese, poušti a pohoří.

ipad-app-store-games-star-battalion-hd-1

V každé misi najdete nové výzvy. Zatímco v některých musíte otestovat svou rychlost a reflexy, v jiných záleží na strategii.

iPad-App-Store-Games-Star-Battalion-HD-2

ipad-app-store-games-star-battalion-hd-3

Jednou z inovací je, že můžeme navádět naše přátele na odpor v lokálním nebo online kooperativním režimu pro více hráčů přes Wifi nebo Bluetooth. Můžeme také potkat nové řidiče v Game Center a účastnit se režimu kampaně nebo porovnat naše skóre.

ipad-app-store-games-star-battalion-hd-4

Připojte se k hernímu centru společnosti Apple a odemkněte úspěchy plněním různých misí a předváděcími akcemi. Můžete také použít akcelerometr na vašem zařízení. iPad a pociťujte válečné žár na 360 °. Vstupte do kokpitu 4 lodí, z nichž každá má svůj vlastní arzenál zbraní a dovednosti potřebné pro různé mise. Musíte však čelit flotile malých i velkých nepřátelských lodí vedených bezohlednými darebáky a všechny mají své vlastní zničující zbraně.

ipad-app-store-games-star-battalion-hd-5

Hra Hvězdný prapor HD pro iPad je nyní k dispozici v: Obchod s aplikacemi Cena 5,49 EUR.

Stáhnout App Store | Hvězdný prapor HD

Star Battalion HD - Gameloft

předchozí článekNový stojan na iPad BeyzacasesDalší článekTime Geeks: Find All! Hledejte a najděte HD