Vydrží Amazonova Kindle Fever iPad 2?

Pravdou je, že jsme byli docela překvapeni, když Amazon představil svůj nový produkt. Kindle Fire Před pár týdny. Cena pod 200 $ zcela rozbila trh s tablety. Jedna z mála skutečných hrozeb, které uvidíme v hegemonii iPadu 2 v roce 2011.

Kindle Fire distribuce make-upu Androidje plně přizpůsoben pro služby, které nabízí. Obrovský potenciál Amazonu ve skutečnosti spočívá v obrovském množství obsahu, který nabízí online: více než 18 milionů filmů, knih, hudby … jasně po vybalení z krabice.

Špatné jazyky říkají Amazon ztrácí kolem 50 $ za každý prodaný Amazon Kindle. Myšlenka prodeje pod produkční cenu byla použita společností Sony již v roce 2006 u Playstation 3, občas to bylo nezbytné opatření pro konkurenci. Jak to může být ziskové? Protože tyto společnosti skutečně vydělávají peníze na obsahu a službách, které poskytují, nikoli na zařízení. Když výrobní náklady klesnou a začnou těžit ze zařízení, musí rychle získat dominantní postavení na trhu, aby měli dobrý dort.

Zdá se, že průzkumy spotřebitelských nákupních záměrů ukazují velký zájem o koupi Kindle Fire. Překvapivě Lidé, kteří již mají tablet, ale plánují se o Vánocích občerstvit20% získá iPad 2 a 27% Kindle Fire. To dává nějaký smysl, protože většina lidí s tablety má iPad, a pokud ho upgradují, je to proto, že hledají něco nového, co by vyšlo. Hodnoty jsou poměrně stejné, pokud není dotazník rozšířen na ty, kteří pouze obnoví svůj tablet.

Lze tedy konstatovat, že kdykoli během roku, daleko od Vánoc, bude tento průzkum úplně jiný. V každém případě budeme komentovat Některé výhody iPadu 2 oproti Amazon Kindle FireVzhledem k tomu, že oba jsou skvělé možnosti v jejich cenovém rozpětí.

Aplikace

10 000 v Android Marketu a 140 000 v App Store. IPady mají aplikace pro všechno!

Velikost

7palcový displej Kindle Fire vypadá ve srovnání s iPadem 2 9,7 trochu méně.

Fotoaparáty

Kindle Fire nenese přímo kameru, což produkt velmi prodražuje.

Spojení

Zařízení Amazon nemá připojení 3G, pouze WiFi.

Zkušenosti

Faktem je, že Apple má mnohem více zkušeností s navrhováním a výrobou elektroniky než Amazon a všichni víme, jak kvalitní jsou řemeslné zpracování, technické služby a neustálé aktualizace ze strany spotřebitelů. iPad. Toto je tedy důležitá úvaha, pokud chcete hrát na jistotu.

Kapacita

Opět kvůli vysokým nákladům nebylo rozhodnutím Amazonu nezahrnout více než 8 GB úložného prostoru do svého tabletu nebo rozšiřujících slotů.

výsledek

Jak jsme již řekli, pokud nechcete utratit více než 200 $, dobrým úvodem do světa tabletů by mohl být Kindle Fire. Pokud však plánujete utratit větší výdaje za výměnu starého notebooku nebo chcete z aplikací získat maximum, je nejbezpečnější koupit iPad, iPad 2… nebo Slibuje, že posune laťku ještě výše 3.

Zajímá vás tento článek? Sdílejte se svými přáteli na Facebooku, Twitteru nebo Google pomocí tlačítek, která najdete na začátku a na konci. Děkuji.