Výhled Huawei se komplikuje poté, co americké veto zvedlo 5G síť Huawei poté, co Spojené království americké veto schválilo

Sítě 5G jsou bezpochyby budoucností telekomunikací, pro které je společnost Huawei významným podporovatelem, ale vzhledem k problémům se Spojenými státy může ztratit podporu pro tato spojení ve Velké Británii, kde získává větší uznání. .

Vyplývá to z veta, které USA ukládají společnosti, což představuje nevýhodu při současném používání Androidu, stejně jako překážky obchodu a spojenectví s čipy, procesory a jakoukoli technologií, která se vyvíjí a vyvíjí s vývojáři. Spojené státy jsou jako různé počítačové systémy, které tvoří 5G antény.

Pro Spojené království to znamená zranitelnost počítače, kterou neplánovali riskovat, když vyjednávali s čínskou společností, která má v Evropě dosud přítomnost 5G.

Navzdory bezpečnostním obavám Huawei ohledně 5G Spojené království umožnilo těmto síťovým systémům, aby byly součástí jejich nastavení v decentralizovaných oblastech, čímž trochu omezily jeho existenci, ale nevyloučily ji, přičemž upřednostnily konkurenci. v názvu.

Zvrat v tomto příběhu však nadále spočívá v omezeních vytvořených americkým vetováním společnosti Huawei, která byla omezena nejen na západní distribuci, ale také na vývoj technologií prostřednictvím dohod s technologickými společnostmi, které mají dohody s technologickými společnostmi po celém světě. Ve Spojených státech.

Kromě možného stažení 5G antén společnosti Huawei Spojené království údajně odstraní další technologické projekty společnosti na ostrově, které budou vyvíjet tlak na společnost, aby tyto dohody opustila, než se to pro její existenci ukáže více. koneční uživatelé.

Na druhou stranu se zdá, že technologie 5G vstupuje do spirály překážek, díky nimž je stále obtížnější stát se populární po celém světě, protože kromě zjevných narušení, která způsobují její náklady, má také svou cenu. důležitý politik.