Vyhledávací modul Netflix se nezobrazí nebo nefunguje, co mám dělat?

Nemůžeme popřít, že Netflix se stává extrémně pohodlným, když jdeme sledovat filmy nebo televizní pořady. Má obrovské množství obsahu a upřímně řečeno v mnoha případech tolik obsahu, že k vyhledání něčeho, co máme rádi, musíme použít vyhledávač.

Problém, Vyhledávací modul Netflix se nezobrazuje nebo nefunguje Jak opravit? Níže uvidíme, jak tento problém vyřešit velmi jednoduše.

Vyhledávací modul Netflix se nezobrazuje

Je zřejmé, že vyhledávač na takové platformě je nezbytný k nalezení jakéhokoli konkrétního obsahu, který hledáme. Pokud se vyhledávač neobjeví, nemůžeme provést hledání, které chceme, něco, co může vyžadovat časové období, které nemáme, zvláště pokud chceme něco vidět.

Chceme zcela jasně říci toto: vyhledávací modul nezmizí z aplikace, protože zmizí. Ve skutečnosti nikdy nezmizí, ale někdy může být těžké ho najít.

Pokud používáte ovládání televize, měli byste se pokusit posunout co nejvíce doleva, dokud se nedostanete do nabídky, která se zobrazí hned nalevo. Když se otevře nabídka v horní části uvidíte vyhledávač.

Pokud máte možnost připojit ke Smart TV klávesnici, můžete použít vyhledávač jednoduše zadáním toho, co chcete vyhledat. Totéž můžete udělat v případě počítače. Zadáním toho, co hledáte, se kdykoli dostanete k vašemu hledání.

Vyhledávací modul Netflix nefunguje

V případě vyhledávač nefunguje již máme různé možnosti. Nejprve byste měli zkontrolovat, zda vaše připojení funguje. Pokud máte wifi připojení, zkuste odpojit Wifi a poté připojit Smart TV přes ethernet.

Pokud ne, vypněte televizor přibližně na deset minut a poté jej znovu zapněte. Pokud to stále nefunguje, jedinou zbývající alternativou je odinstalovat aplikaci a stáhnout a znovu ji nainstalovat. Takto by to pro vás mělo fungovat bez problémů.

Netflix je kompletní platforma se širokou škálou možností. Najdete mnoho televizních pořadů a filmů. Najdete ale také dokumenty, televizní pořady, vtipné monology. Mají poměrně úplnou sekci, pokud jde o obsah pro ty nejmenší, aby si mohli užít dlouhé hodiny zábavy.

Už víte, jak vyřešit problém s vyhledávačem, už nemáte žádnou výmluvu Najděte na Netflixu to, co chcete sledovat a vždy si užívejte širokou škálu obsahu, který tato streamovací služba nabízí, který je nepochybně docela rozmanitý a vhodný pro všechny chutě.