Vyhledávání Google bude obsahovat sekci komentářů k vyhledávání

Před několika týdny jsme vám řekli, že Google oznámil, že sociální síť vypne. Google+ Po narušení dat na platformě to však neznamená, že společnost přestane investovat prostředky, aby byla její komunita zaneprázdněna. Na základě informací shromážděných z různých technologických blogů může vyhledávač společnosti brzy přidat podporu pro: komentáře k vyhledávání již brzy.

Inovace byla nalezena ve verzi 8.55 beta aplikace Google pro smartphony s názvem „Vaše příspěvky“. Kromě toho, že se v aplikaci Google Search objevil, přidal také odkaz na zobrazení stránky s příspěvky. URL této části je přístupné z počítače i mobilního zařízení a obsahuje uživatelské recenze a komentáře.

Vyhledávání Google - KomentářeVyhledávání Google – Komentáře

Další tip se také objevil na oficiálním webu nápovědy vyhledávače a nyní existuje stránka s vysvětlením, jak komentovat. Novinka zatím není veřejná a nemá datum vydání, ale podle firemních stránek by se tato funkce měla objevit ve Vyhledávání Google během živých sportovních akcí.

Například když uživatel hledá fotbalový zápas, který se koná v reálném čase, bude pravděpodobně k dispozici možnost komentáře, která umožní živé interakce. Google zatím nezveřejnil, kdy bude tato inovace vydána, ale vzhledem ke všem ukazatelům, které se objevily, by to nemělo trvat dlouho, než se tak stane.

Recenze ve Vyhledávání Google Budou jen jednou z iniciativ společnosti, které se snaží učinit její služby více sociálními. V únoru tohoto roku společnost přidala do vyhledávače obsah ve formátu Stories. Také nedávno Google mapy Také obdržela aktualizace zaměřené na interaktivitu, jako jsou přímé zprávy (chat) a sledování a přijímání aktualizací od obchodních organizací.

Zdravím z hloubky bytů.