Výhody používání portu Lightning třetími stranami

Apple Povolit použití bleskového portu ze svých zařízení. Tímto způsobem mohou ostatní společnosti prostřednictvím tohoto portu spouštět zařízení, která interagují s našimi iPady nebo iPhony a připojují se k nim. Kromě toho nyní víme, že byl také vytvořen certifikát „Made for iPhone“, který bude udělen této produktové řadě kompatibilní s Lightning.

Apple doufá, že port Lightning přijmou i jiní výrobci. vyměňte konektor micro usb za port navržený v Cupertinudělá to standardem. V seznamu možných jsou herní ovladače, pouzdra na baterie, doky, sluchátka, reproduktory Bluetooth atd. V těchto případech například Apple umožňuje příslušenství přistupovat také k baterii zařízení nebo pracovat s napájecími adaptéry, které účtujeme našim zařízením Apple.

Další výhodou je, že Apple nejen umožní přístup k portu pro sdílení napájení a nabíjení zařízení, ale použití portu třetími stranami bude výhodou pro výrobce kabelových sluchátek, protože mohou být funkční. přímo z portu Lightning. Jako výrobci JBL již oznámila svůj záměr začít pracovat Společnost Philips již uvedla na trh sluchátka Lightning.

Příslušenství podle specifikací Apple může obsahovat pouze jeden port Lightning. Tímto způsobem společnost Apple omezuje připojení zařízení Apple ke stejnému příslušenství, takže sluchátka nelze připojit k různým zařízením nebo může být spuštěno nějaké zařízení. rozbočovač Bleskové porty.

Stojí za to zdůraznit výhodu, kterou představuje, pokud jde o kabely a různé nabíječky, s tímto spojením „podle vašeho vkusu“, které Apple usiluje. S naším zařízením Apple a příslušenstvím, které používají stejný typ portu Lightning, se vyhneme tomu, abychom měli nabíječku pro každé příslušenství a vše lze nabíjet pomocí napájecího adaptéru Apple. Tím se také vyhnete výrobcům nákladů na nabíječku. cena příslušenství je také (nevíme) být kratší. Další výhodou portu Lightning je rychlost nabíjení prostřednictvím tohoto portu Apple, který je mnohem rychlejší než běžné USB.

Toto otevření Apple není náhodné, jako EU Apple a všichni jeho výrobci kombinujte napájecí adaptéry a nabíječky S nabídkou portu Lightning společnost Apple doporučuje, aby ostatní výrobci přizpůsobili svou produkci modelu, který používají v Cupertinu. Co nelze popřít, je výhoda, která přinese jak z hlediska kvality, tak použitelnosti tím, že každý používá port Lightning společnosti Apple.