Vyhrajte 1 milion dolarů v novém šampionátu Clash Royale

Mistrovství Clash Royale

Mobilní hry jsou jednou z nejdůležitějších zábav dnes. Určitě žádáte o dodávku více než jednou denně, abyste se mohli potloukat v metru nebo na cestě domů. Hraní na mobilních zařízeních učinilo v posledních letech obrovský skok vpřed, protože právě teď vidíme skutečně neuvěřitelné dodávky. Vidíme také, jaký velký zájem mají miliony hráčů o strategické hry, jako je Clash Royale. Dnes máme velmi zajímavé informace pro ty, kdo hrají tuto hru. Díky Supercell si můžeme užít nové mistrovství Clash Royale, zajímavé moře.


Android 7 pro Honor 6X již byl vydán


Clash Royale je jednou z nejdůležitějších her na současném pódiu s miliony hráčů po celém světě. Může to být nejlepší, ale to neznamená, že musí stagnovat. Je důležité občas zahrnout novinky, abyste zachránili ztracené hráče a povzbudili ty, kteří hrají každý den. Dnes můžeme vidět nový šampionát Clash Royale, který dělá věci zajímavými.

Zbohatněte na novém šampionátu Clash Royale

Supercell představil nový šampionát Clash Royale, který se nachází na většině planety. Není to obyčejné mistrovství Clash Royale, ale čeká nás nejdůležitější jarní turnaj v mobilních elektronických sportech. Nové mistrovství Clash Royale potrvá téměř dva měsíce a projde různými fázemi. Pokud je všechny projdeme a dokážeme vyhrát, budeme kromě ceny 1 milion dolarů nejlepším hráčem Clash Royale na světě.

Nové mistrovství Clash Royale je rozděleno do 4 etap. Před čímkoli jiným Je zdarma pro všechny uživatele s úrovní 8 nebo vyšší. Budete moci hrát mistrovství a mít příležitost postoupit do 2. etapy. Ve druhé fázi zůstane 1024 nejlepších hráčů z každého regionu, zóny budou: Severní Amerika, Latinská Amerika, Evropa, Čína, Korea a Japonsko.

To znamená, že ve druhé fázi bude 6 144 hráčů. Ze všech postoupí do třetí etapy pouze 8 nejlepších z každého regionu, takže většina ne. V této třetí fázi budou vyřazeni dva hráči z každé oblasti, takže ve fázi 4 36 hráčů bude hrát o titul nejlepšího hráče na světě Clash Royale.

cc-article-image-03

Nepochybně je to kromě ceny 1 milionu dolarů pro vítěze také jedno z nejlepších šampionátů Clash Royale, jaké kdy uvidíme. Šampionát začíná 11. května, takže nyní můžete trénovat, abyste byli nejlepší.


Toto je dosud nejlepší koncept Samsung Galaxy Note 8


Zdroj | Clash Royale