Vyhrajte všechny hry s top 5 balíčky …

Top 5 balíčků pro sezónu 5 Clash Royale

Jak se máte v této sezóně Clash Royale? V The Pass Royale je možné odemknout spoustu odměn. Sezóna 5 Clash Royale. Dnes vám to tedy řekneme což je nejlepší 5 Balíčky této sezóny, abyste vyhráli všechny hry a mohli všechny tyto odměny využít.

Je důležité, abyste to všechno viděli, protože najdete velké rozdíly. Ne všechny se hrají stejně a v některých balíčcích budete potřebovat více legendárních karet než jiné.

Toto je 5 nejlepších balíčků sezóny 5 Clash Royale

Hřbitovní kladivo

Cemetery Deck Season 5 Clash Royale

První balíček Klasický hřbitov-jed. Toto jsou vaše nejsilnější karty k útoku. Zbytek karet by měl být použit k obraně, protože máte všechny druhy obrany: vzduch, zemi nebo armádu.

Útoky jsou velmi jednoduché, stačí počkat a zjistit, jak hraje váš soupeř, analyzovat, jaké karty používá. uvědomte si, že lektvar je pryč. Když k tomu dojde, musíte použít hřbitov s jedem, abyste věž rychleji spustili. Chce to čas, ale uspějete.

Golem palička

Golem Deck Sezóna 5 Clash Royale

I když je tento druhý balíček trochu agresivnější Jste spojeni s Golem, vaší hlavní útočnou kartou. Díky ceně 4,0 lektvarů se tento balíček chrání téměř před čímkoli díky Baby Dragon, Mini Pekka, Mega Minion a Barbarian Barrel.

JE Jed vám pomůže eliminovat armády, které chtějí porazit vašeho golema.Použijte tuto kartu s hurikánem k eliminaci netopýrů, kostlivců, skřetů nebo přisluhovačů, kteří jsou již docela otravní.

Víme Pekka je hlavní lavičkou GolemaPoužijte Mini Pekku za Golemem, abyste mu pomohli přežít.

Spark palička

Sparkles Deck Season 5 Clash Royale

Chispitas je zpět, aby zůstal. A nyní teror v Clash Royale kvůli jeho vylepšením nedávné změny rovnováhy. Vždy používejte Sparks za Dev. Navíc jej můžete bránit pomocí Electric Wizard a Trunk.

Tombstone a Hell Dragon se brání před těžkými kartami a silný jako Golem nebo Pekka. Použijte Shock k uzavření otravných armád. Nezapomeňte svůj lektvar dobře zvládnout, protože i když balíček má 3,6 lektvarů, Sparks a Giant jsou karty, které pokud použijete společně, zůstanete bez kapky elixíru.

Pekka Malleti

Pekka Deck Season 5 Clash Royale

Balíček, který protivníka velmi rozzlobí! JE Pekka, za bombardovaným Globe a za těmito dvěma katem. Tímto způsobem nebude možné zničit Glóbus. Horník jej používá k tankování věže nebo k vyvíjení tlaku na druhou stranu mostu.

Zbytek karet vám pomůže ochránit se před vším. Stahování, kostry, Ice Spirit, hurikán nebo dokonce kat vám mohou pomoci bránit. Je to docela jednoduché a přímé.

Mega Knight Mallet

Deck Mega Knight Season 5 Clash Royale

Mega rytíř, docela podobný palubě hřbitova, ale s jedním vtipem. Můžete se chránit pomocí Baby Dragon, Night Witch a Electric Wizard.. Zkombinujte hřbitov s Mega rytířem a jedem, aby zaútočili, a tak nepřátelské věže v mžiku oka padnou.

Bandita vám může pomoci vyvinout tlak na druhou věž a Tornado vám pomůže eliminovat stáda, která vás mohou obtěžovat.

Zatím 5 nejlepších balíčků sezóny 5 Clash Royale. Líbil se ti někdo Váš názor je pro nás důležitý, dejte nám vědět v komentářích.