Vyladěná aplikace pro Facebook určená pouze pro páry

Upraveno toto je nová aplikace Vytvořeno Facebookem s velmi konkrétním přístupem, svým způsobem sociální síť nebo deník pro páryje místo, kde pouze dva členové vztahu mohou prohlížet a nahrávat obsah.

Vyladěný nápad je poněkud divný, namísto odesílání zprávy WhatsApp nebo volání našeho partnera z aplikace, kterou budeme sdílet. denní podrobnosti, společně fotografie, písně, naše nálada a naše textové nebo hlasové poznámky.

Obsah je dále a vlastní časová osaněco, co se stalo jakýmsi „párovým deníkem“, na který můžeme přidat nálepku nebo reakci. Pokud chce společnost přilákat singly pomocí služby Facebook Dating, zaměřuje se nyní na ty, kteří mají rande nebo manželský vztah.

Speciálně vyladěné Určeno pro páry dalekoale nic nám nebrání v jeho použití, i když navazujeme časté kontakty. Veškerý obsah je samozřejmě přísně soukromý a účet je vytvářen pomocí telefonního čísla, nikoli Facebooku.

Na druhou stranu vznikají omezení: prozatím Tuned k dispozici pouze pro iOS„Žádná verze pro Android. V současné době také Facebook umožňuje používat pouze toto USA a Kanada.

Jak zobrazit žádosti o přátelství odeslané na Facebooku

Proto je Tuned a Experimenta bude k dispozici po celém světě, v závislosti na recepci. Ve skutečnosti se Facebook omezil na nahrávání aplikace do App Store, aniž by vydal oficiální oznámení o její propagaci.

I když je potenciál Tuned omezený, protože ne všechny páry si chtějí tento druh digitálního deníku ponechat, může u lidí, kteří jej používají, vytvořit velkou loajalitu a sloužit jako jakési sdílené fotoalbum, které bude soustředit vzpomínky na vztah. .

Barevný design, samolepky a celkový koncept vypadají místo toho se zaměřovat na mladé páryI když je možné, že Facebook přidá nové možnosti a rozšíří své možnosti, pokud Tuned funguje dobře.

Mohl však existovat experiment, který selhal. Například Lasso je alternativou k Facebooku TikTok, který je i po téměř roce a půl stále omezen na USA a nezískal popularitu.

V každé situaci V určitém okamžiku by bylo pozitivní užít si Tuned ve ŠpanělskuProzatím neexistuje žádné odhadované datum a ve srovnání s kolegy to může trvat dlouho.

4 weby, kde najdete milostné básně

Co si myslíte o Tuned? Zdá se vám aplikace tak zajímavá jako deník párů?

  1. Stáhnout Vyladěno pro iPhone / iPad (USA a Kanada)

stažení