Vymačkejte rozšířenou realitu s nejlepšími AR hrami pro Android …

Virtuální realita je uvedena v praxi. Stále je však nerentabilní vyrábět pro něj hromadný obsah, protože to vyžaduje hodně síly. Mezi virtuální realitou a skutečným světem však existuje prostředník, rozšířená realita.

To se ve skutečnosti využívá, takže Facebook investuje spoustu peněz do různých souvisejících projektů. Rozšířená realita se používá pro mnoho věcí a jedna z nich ano hry, kde se mísí skutečné a virtuální aby nám poskytly hodiny zábavy.

Rok 2020 bude rokem, kdy tato technologie získá větší význam v mobilních telefonech, zejména ve hrách. Proto je nutné počítat se smetanou a smetanou. AR hry pro Androidprotože v tomto roce budou určitě pokračovat ve zlepšování.

Nejlepší hry s rozšířenou realitou pro Android

Níže uvedený seznam je nejlepší hry pro Android s rozšířenou realitoua rozhodně to tak bude i v roce 2020, zde je necháme:

Jurský svět živý, dinosauři chtějí vládnout

Před miliony let králové této planety, dinosauři ožívají S touto videohrou díky genetickému pokroku Jurského parku. Prozkoumejte své okolí při hledání DNA dinosaurů a vytvořte tým mocných plazů, kteří vám pomohou odolat invazi těchto gigantů.

Kromě chytání dinosaurů epické bitvy v reálném čase Proti nim. Získejte odměny za vylepšení svých vzorků a sbírejte historické žetony, kde se můžete dozvědět více o každém typu.

Při přejíždění mocného Indominus Rex samozřejmě buďte velmi opatrní.

Jurský svět naživu

The Walking Dead: Our World, svět plný zombie

S využitím skutečnosti, že máme co do činění s invazemi a dalšími, je následující hra také a apokalyptický svět. Zombie v něm ovládly ulice celého světa a vy s nimi budete muset bojovat, abyste přežili v novém dni.

Na rozdíl od předchozího, v TWD: Náš svět, naštěstí nebudete muset sbírat zombie. Jinak se budete muset dostat do kůže jednoho z přeživších. Sbírejte munici, zbraně, jídlo a další, abyste mohli žít dál zombie vás pronásledují a snaží se jíst.

Během hry najdete hrdiny série, kteří vám budou nápomocni nebo vám budou přidělovat úkoly, které musíte splnit. V režimu pro více hráčů se tedy budete muset každý týden spojit s ostatními hráči, abyste dosáhli společných cílů a odolali vlnám zombie, které po vás přijdou.

The Walking Dead: Náš svět

Minecraft Earth nikdy nebylo tak zábavné stavět

Teď mluvíme o přežití a Jaký lepší způsob přežití než s dobrým úkrytem? Minecraft Earth není konkrétně o tom, hodně konstrukce. Popadněte svůj mobilní telefon a jděte si užít jednu z nejlepších AR her pro Android.

Minecraft byla hra, která zkazila všechny plány a tato nová verze si klade za cíl udělat přesně to samé. Budujte úžasné struktury Ve skutečném prostředí, sám nebo ve spolupráci s přáteli. Nechte tedy své výtvory naplnit charismatickými postavami Minecraftu. Mezitím budete pokračovat v hledání stavebních bloků, šperků a vytváření nových 3D uměleckých děl v sousedství.

Svět Minecraftu

Ingress Prime, rozhodněte o budoucnosti lidstva

Počítání hry s rozšířenou realitou, první, nemůže být úplné bez originálu, Přihlásit Prime. Budete ponořeni do světa, ve kterém se dvě velké skupiny snaží ovládnout budoucnost lidstva, a to díky Exotic Matter (XM), neocenitelnému neznámému zdroji, který lze použít pro miliony věcí.

Postavte se pro Osvícené, abyste se pokusili ovládnout mysli lidské rasy, nebo se připojte k Odporu, abyste tomu zabránili. Jakmile si vyberete stranu, budete muset jít ven a prozkoumat ulice, abyste našli stopy, které vám pomohou objevit cenné informace pro vaši frakci.

Základní myšlenka hry je tato: Dobýt území pro svůj týma dosáhnete toho pomocí dalších agentů v mnoha strategiích a frakcích. Musíte propojit portály, abyste získali kontrolu nad neutrálním nebo nepřátelským územím.

Přihlásit Prime

Pokémon GO, král AR her

Pokemon jít

Ingress genesis byl Pokémon GO, který přinesl rozšířenou realitu k úspěchu. Když vyšlo v roce 2016, Poslal miliony lidí do ulic z celé planety. Stovky médií z celého světa studovaly, jak se celá města zhroutila kvůli šílenství, které tato hra způsobila, a převzetí Pokémona.

A to se dalo očekávat, protože všichni lidé současných generací snili o tom, že budou alespoň jednou v životě. mistři pokemonů. A nemluvíme o mužích, protože Pokémon GO je hra s miliony aktivních uživatelů neuvěřitelně různého věku.

Aplikace od roku 2016 Nepřestává růst. Niantic neustále přidává novou generaci Pokémonů, bojové režimy, sbírky, speciální roční období a další. Úspěch této hry byl obrovský a jsme si jisti, že rok 2020 nebude výjimkou, takže máte čas si to vyzkoušet.

Star Wars: Jedi Challenges a může být s vámi

Tento příspěvek jsme zahájili myšlenkou představit 5 nejlepších AR her pro Android pro rok 2020, ale to jsme nemohli odložit stranou a dokonce Skywalkerova sága skvělý. Pokud být mistrem Pokémonů bylo snem mnoha lidí, pro ostatní to byl Jedi.

S Star Wars: Jedi Challenges Můžete uskutečnit tuto fantazii a trénovat se jako nejmocnější Jedi v galaxii. Bojujte proti spoustě postav ze slavné filmové ságy, pilotních válečných lodí a mnohem více, aniž byste byli svedeni temnou stranou.

Chcete-li hrát Star Wars: Jedi Challenges, sada pro rozšířenou realitu Brýle Lenovo Mirage AR se skládají z Lightsaber Commander a Watchdog. Možná trochu výstřední pro několik her, ale hra je tak dobrá, že stojí za všechny potřebné investice.

Nechte nás v komentářích, oceníte tento výpis a dejte nám vědět Už jste někdy hráli Myslíte si, že bychom měli zapojit další?