Výroba Apple Watch 2 by mohla začít na konci měsíce

Pokaždé, když Apple uvede na trh nové zařízení, začnou se objevovat první zvěsti, které během několika dní začnou mluvit o další verzi zařízení. Problém s Apple Watch byl od té doby jiný možný obnovovací cyklus zařízení podle pověstíje nastaven na jeden rok, který by měl být o něco delší než u běžného iPhonu. Když byly informace jasné, začaly kolovat nové zvěsti, s rokem, novými funkcemi a funkcemi, které toto nové zařízení bude mít, a možným datem vydání nainstalovaným v březnu tohoto roku.

Podle konspiračních teoretiků bude budoucí Apple Watch 2 integrován fotoaparát pro videohovory Díky FaceTime má zařízení lepší pokrytí Wi-Fi, nové senzory, rychlejší procesor a první a druhou generaci, jako jsou kulaté Apple Watch nebo Moto 360, vše se stejným aktuálním rozlišením a velikostí obrazovky.

Výroba druhé generace Apple Watch 2, podle publikace Commercial Times, začne v zařízení Quanta za pár týdnůPřed koncem ledna je zařízení uvedeno na trh v březnu a do prodeje téměř okamžitě. Quanta je dodavatelem společnosti Apple odpovědným za sestavování komponentů první generace Apple Watch, takže pravděpodobně byla odpovědná i za druhou generaci. Apple však může také použít Foxconn, Inventec a Winstron, pokud toto zařízení potřebuje zvýšit svou produkční kapacitu.

Další pověsti naznačují, že nové Apple Watch mohou přidat nové senzory, které umožní. kromě monitorování spánku měří také krevní tlak a kyslík v krvije něco, co lze s aplikacemi třetích stran udělat stejně, ale Apple to plánuje lokálně, aniž by musel kontaktovat třetí strany.