Výrobci vybavení obdrží nový čip 5G od společnosti Intel v roce 2019

Technologický vývoj 5G Přibližují se ke koncovým uživatelům … dnes víme, že výrobci zařízení získají nový čip 5G od společnosti Intel v roce 2019, v předchozím kroku to jsou tablety, notebooky a / nebo smartphony.

Kromě této novinky společnost také Qualcommje také zodpovědný za některé z nejvýkonnějších procesorů, které jsme v chytrých telefonech viděli. 5G NR modem.

Intel XMM 8160, nový 5G čip od společnosti IntelIntel XMM 8160, nový 5G čip od společnosti Intel

S ohledem na model XMM 8160 vyvinula společnost Intel nový 5G modem, který umožňuje přenosové rychlosti až 6 Gb / s. Nový čip společnosti se sídlem v Santa Clara v USA podporuje standard 5G New Radio (NR), včetně sítí 4G, 3G, 2G, pásem FDD a TDD, jakož i „samostatných“ a „samostatných“ režimů. Mezi 600 MHz a 6 GHz.

Výrobci zařízení, včetně smartphonů a počítačů, budou mít přístup k modemu XMM 8160 ve druhé polovině roku 2019. Nové produkty se však na trh dostaly až v první polovině roku 2020.

Qualcomm také vyvíjí 5G NR modem. Projektu Snapdragon X50 se účastnilo také mnoho společností, jako jsou Samsung, Nokia / HMD Global, Sony, Xiaomi, Oppo, Vivo, HTC, LG, Asus, ZTE, Sharp, Fujitsu a OnePlus.

Prostřednictvím: Intel

Zdravím z hloubky bytů.