Vysněný herní počítač Asus ROG GT51CA; Procesor Intel Core i7 na frekvenci 4,6 GHz a dvě grafické karty s 24 GB GDDR5

Pokud jste fanouškem videoher, víte velmi dobře Asus ROGoddělení odpovědné za uvedení herního zařízení do provozu. Asus ROG spuštěním počítače „otřásl“ trhem počítačových videoher. Asus ROG GT51CAje v každém ohledu vynikající tým.

A nemyslíme tím jen to, že máme co do činění se silným týmem … pravdou je, že GT51CA přitahuje pozornost od designu a také proto, že má další zajímavé funkce.

Asus ROG GT51CA

Funkce Asus ROG GT51CA

Než začneme diskutovat o hardwarových vlastnostech tohoto superpočítače, měli bychom říci několik slov o jeho designu. Tentokrát se Asus nechal inspirovat řadami sportovních vozů. Podíváme-li se na tento počítač ze strany, jeho úhly jsou inspirovány super vozy jako Lamborghini. Na přední straně nainstaloval Asus „turbínu“, která vyzařuje světlo do jednoho z fanoušků týmu, která byla navržena tak, aby odváděla vzduch dovnitř a ochlazovala komponenty.

Srdcem tohoto Asus ROG GT51CA je procesor nové generace Intel Core i7 6700K. Procesor lze přetaktovat na maximální frekvenci 4,6 GHz. Asus ROG GT51CA je skutečným „zabijákem“ v multitaskingu díky procesoru i7 i paměti RAM, kterou máme. 64 GB RAM typu DDR4. Nejnovější generace paměti RAM a na frekvenci 2 800 MHz (přetaktovatelná).

Vzhledem k tomu, že tým nese dvě grafické karty NVIDIA GeForce GTX Titan X v konfiguraci SLI, budeme mít spoustu síly nést nejnovější videohry. Každý z nich má 12 GB paměti VRAM typu GDDR5 s pracovní frekvencí 7010 MHz a 384 bitů. V této konfiguraci tedy máme asi 24 GB VRAM.

Asus ROG GT51CA

Dvě grafické karty umožňují uživateli hrát jakoukoli hru v rozlišení 4K HD / Ultra s maximálními detaily a rychlostí 60 snímků za sekundu (snímků za sekundu).

Umožnění přetaktování jeho komponent poskytuje vyšší výkon, ale zároveň umožňuje počítači rozptýlit hodně tepla do svých komponent, takže Asus se postaral o vybavení vašeho počítače ultra efektivním chladicím systémem. Máme systém chlazení kapalinou odpovědný za chlazení procesoru a grafických karet vodou, stejně jako ventilátory, které směrují proudění vzduchu přímo na grafické karty.

Asus ROG GT51CA

Na úrovni úložiště máme dvě jednotky SSD po 512 GB. Tyto disky SSD jsou PCIe a tato sada je dodávána v konfiguraci RAID. Díky této snové konfiguraci nabízejí disky SSD až 6krát rychlejší přenos než disky SSD s rozhraním SATA.

Ale jak jsme řekli na začátku, Asus udělal z tohoto ROG GT51CA speciální tým. Ti, kteří mají to štěstí, že si koupí tento PC Gaming, získají také první náramek. Asus ROG BAND. Elegantní náramek, který můžeme pravidelně nosit na zápěstí … ale tato kapela není obyčejný náramek.

Asus ROG GT51CA

Zařízení má senzory NFC a když je náramek blízko vpředu, umožňuje vám vyvrtat skrytou díru pro uložení paměťové karty nebo pevného disku obsahujícího režim přetaktování systému a důležitá data.

Tento úložný prostor je přístupný, pouze když nosíme náramek na zápěstí a jsme poblíž palubní desky.

Ceny Asus ROG GT51CA

Asus ještě Cena Asus ROG GT51CA. Jsme si však jisti, že za peníze investované do týmu, jaký jsme zmínili, si můžete bez problémů koupit dobré auto.

Asus ROG GT51CA

Asus ROG GT51CA

Zdravím z hloubky bytů