Vysoce kvalitní snímky Motorola One Pro potvrzují konektor 3,5, USB-C a čtyřnásobnou kameru

Vysoce kvalitní snímky Motorola One Pro potvrzují konektor 3,5, USB-C a čtyřnásobnou kameru

snímky Motorola One Proeufanismus, který říká, že se objevují na mnoha místech…. Tento zajímavý terminál z ruky společnosti Motorola je jednou z nejzajímavějších funkcí procesoru nebo jednočipového systému. Qualcomm Snapdragon 855. Jeden z nejvýkonnějších mobilních procesorů, který dnes můžeme najít.

Tyto nové obrázky plně odpovídají předchozím snímkům zařízení, což nám ukazuje, že terminál bude vybaven čtyřnásobnou kamerou na zadním panelu a snímačem otisků prstů umístěným těsně pod ním.

A protože mluvíme o kamerách, měli bychom zdůraznit, že přední kamera je umístěna ve výřezu ve tvaru kapky ve středu horní části obrazovky.

Motorola One ProMotorola One Pro

Tlačítka pro zapnutí a ovládání hlasitosti jsou vpravo. Vlevo nejsou žádná tlačítka (na této straně najdeme port pro SIM).

Je třeba poznamenat, že reproduktor smartphonu je nahoře, zatímco pod obrazovkou najdeme konektor USB-C a 3,5 mm konektor pro připojení sluchátek.

V současné době vás nemůžeme vzít dále. Oficiální oznámení o uvedení Motorola One Pro se očekává brzy. V současné době nemůžeme o cenách tohoto nového zařízení říci mnoho. JE Cena Motorola One Pro Mělo by to být kolem 350 eur … ale jak jsme vám řekli, tyto údaje nejsou oficiální.

Budeme věnovat pozornost všem novinkám, které se k nám dostanou ohledně tohoto nového terminálu Motorola. Doporučujeme vám sledovat všechny informace, které zveřejňujeme, věnováním pozornosti našim sociálním sítím. Motorola One Pro jak je tomu obvykle u ostatních zpráv, které poskytujeme.

Motorola One ProMotorola One Pro

Zdroj: Slashleaks

Zdravím z hloubky bytů.