Vytvořte své souhrnné video za rok 2018 na Facebooku pomocí # Yearinreview2018

Stejně jako každý rok, i přes něco málo přes 15 dní do konce roku, si Facebook připravil pro své uživatele něco zvláštního, aby si vzpomněli na minulý rok. Od této chvíle můžete Vytvořte si souhrnné video za rok 2018 na Facebooku pomocí # yearinreview2018.

JE #yearin recenze na Facebooku v tuto chvíli již klasika, část, která se uživatelům zobrazí v následujících dnech a týdnech a umožní jim vytvářet krásný a exkluzivní obsah souhrnné video Nejdůležitější věc rostoucí v roce 2018, Facebook ID.

Ve skutečnosti jsme vám o tomto videu řekli loni a také před dvěma lety. Nezmění to nic konkrétního, uživatel si může prohlédnout své video a zveřejnit ho Jakmile chcete, aby se všechny vaše kontakty zobrazily na vaší zdi.

Vizuální - Vytvořte své souhrnné video za rok 2018 na Facebooku pomocí # yearinreview2018

Jednominutové video

Aby bylo toto video vytvořeno a sdíleno sociální sítí, musíte mít na Facebooku něco důležitého. tento rok nahrál dostatek obsahu Ten nejlépe ve formátu Facebook, video nebo fotografie.

Jak zrušit žádosti o přátelství odeslané na Facebook

Pravděpodobně toho v příštích několika dnech uvidíte hodně, ale pokud se to neobjeví, řekneme vám, jak to vytvořit. Souhrnné video za rok 2018 na Facebooku s # Yearinreview2018, musíte postupovat podle těchto kroků:

  1. Nakonec přejděte na webovou stránku, kterou jsme zadali.
  2. „Choose option“poslat“A pokud se ti nelíbí něco, co se objeví, připravíš to a zveřejníš, i když si to můžeš prohlédnout dříve.”

Video vybere nejlepší fotografiejsou ti, kteří mají největší angažovanost, a uvedou je do velmi zajímavého videa. rychlé shrnutí Některá vaše vysílání z roku 2018, včetně hudby, a něco přes 1 minutu.

Jeden ve videu cestovní témaprojdete tedy různé scénáře a v každém z nich uvidíte různé fotografie s různými velmi krásnými rámečky. rezervovat S frází „Někdy nám ohlédnutí pomůže vzpomenout si, na čem opravdu záleží.“

Víš Vytvořte si vlastní souhrn videa z roku 2018 na Facebooku s nástrojem # yearinreview2018Pospěšte si, pokud chcete, než epizoda zmizí během několika týdnů od začátku roku 2019.

Jak poznám, že mě někdo zablokoval na Facebooku

Web: #yearinreview z Facebooku