Vývojář využívá legální mezeru k dražení AppleTV 4 na eBay

Vývojáři měli možnost zapojit se do tomboly, kde by platili, pouze pokud by byli vybráni. 1 euro za novou Apple TV 4Jediným požadavkem bylo, aby předložený model vyvinul aplikace pro tvOS (Apple vypadá, že chce začít s aplikacemi naplněnými AppStore, jako WatchOS).

Zatím je vše v pořádku, zábavné je, když si jeden ze šťastných vývojářů koupil Apple TV 4 a Umístí jej do aukce na eBayNěco, co by se na první pohled mohlo zdát nezákonné, protože jste uzavřeli smlouvu o exkluzivním přístupu k zařízením před spuštěním s Apple, ale tento člověk v této epizodě našel mezeru.

Vývojář tvrdí:

Další prodej této jednotky „se spuštěným softwarem Apple před vydáním“ podle podmínek služby je v rozporu se zásadami společnosti Apple, ale dobrá zpráva! Tato jednotka byla dodána bez nainstalovaného operačního systému. Aktualizaci firmwaru si můžete stáhnout z portálu pro vývojáře a po získání ji obnovit pomocí iTunes.

Mohli bychom si myslet: „No, šťastný člověk si koupí AppleTV 4, než se začne prodávat,“ ale zábavné je, že jim to nebude dobře, protože dokud nevyjde. Většina služeb, které obsahuje, nebude funkčnía nebude v budoucnu přeceněna, protože se neliší podle prodávaných jednotek.

Apple TV 4

Ale nejzábavnější věc zatím pro vývojáře nepřišla stojí 1 € Tržní cena zařízení se bude pohybovat kolem 159 EUR a Apple TV 4 na eBay dosáhl závratných 1 500 $, dnes někdo spí se špetkou peněz v kapse.

To je v praxi běžné prototypy a pokročilé jednotky nebo „speciální“ od společnosti Apple (pamatujete si iPhone nabitý Flappy Birds, který zasáhl velmi vysoké číslo na eBay a stáhl se?), to vše ukazuje, že za touto společností je obrovský fanklub ochotný udělat cokoli, samozřejmě že ne Tyto peníze bych neutratil za iPhone 6s Plus 128 GB předtím, než…

Co o tobě, Jaký je váš názor?

Více informací: Ebay