Vývojáři ChainLink možná prodávají vysoké analytické pořady

Poté, co se loni loni staly nejoceňovanější kryptoměnou, se vývojáři Chainlink konečně rozhodli vydělat tento měsíc zisk kolem 220 milionů R, podle blockchainové analýzy Trust Nodes.

Zdá se, že stále přesouvají každý týden dalších 500 000 LINKů, někteří jdou do Binance, zatímco jiní mohou přejít přes přepážku (OTC) a pak do Binance.

Developer Chainlink obchoduje pro Binance, srpen 2020 Výše ​​uvedená adresa údajně obdržela peníze prostřednictvím metody, která podle analýzy vypadá jako automatické nastavení robota. Trust Nodes vystopoval původ těchto fondů k:

Chainlink Developer Address Analysis zjistila, co nazýval „one-stop adresa pro vývojáře“, kam bylo před šesti dny odesláno 8 000 LINKů a poté tam zůstaly čtyři dny.

Takže to mohou být všechny prostředky směřující do Binance. Tak:

Podle analýzy Trust Nodes vývojáři kódují adresy.

Vývojáři zamíchají adresy podle analýzy Trust Nodes. Toto je adresa s 500 000 transakcemi týdně a všechny vypadají téměř stejně.

Po 432 tis. LINK, což je první přihlašovací transakce na seznamu, si všimnete, že je rozdělen na 1000 nebo 2000 tokenů a již se nebude pohybovat jako na výše uvedené adrese 8k.

Analýza tedy hledala další příklady a zjistila, že tato 8k adresa byla přijata do Binance. Podle Trust Nodes by to mohlo dobře vysvětlit, proč se ostatní fondy mísí a rozdělují a připravují se na další prodej.

Když ustoupíme, existuje střední směr, který hodně říká o pohybu:

Adresa vývojářů Chainlink, kteří zasílají 500 000 tokenů týdně. A čím více se zvyšuje cena ChainLink, tím více vývojářů zvyšuje frekvenci údajných prodejů. Na tuto adresu byly za posledních 90 dnů odeslány přibližně 4 miliony žetonů, cena každé zásilky se liší, ale pravděpodobně se pohybuje kolem 330 milionů R $.

Opouštějí loď?

Vlastnictví vývojářů mincí.

Vlastnictví vývojářů mincí. Během této přímé linie, mimochodem, ve stejném měsíci loňského roku a také v srpnu, kdy se během vydávání vývojářů z Chainlinku vytěžilo téměř 500 milionů tržní hodnoty, existovala další správa, která tuto evakuaci zvládla.

V závěrečné fázi počáteční distribuce tokenů je vidět asi šest adres:

ChainLink Genesis adresy.

350 milionů bylo distribuováno veřejnosti, 350 milionů je zablokováno, a pak máme 300 milionů pro vývojáře, rozdělené do 6 sad po 50 milionech.

Kromě dvou analyzovaných společností drží 50 milionů neporušených, jeden je uveden výše a jeden začíná řetězcem „0xdad“.

Nakonec společnost tvrdí, že vše ukazuje, že tento krok ukazuje, že vývojáři dosahují zisku:

“Pravděpodobně jsou ve vlastnictví vývojářů Chainlink jako celku a nejsou ve vlastnictví konkrétní osoby, protože jejich akcie vypadají příliš jednotvárně.” Není jasné, co se všemi těmi penězi plánují dělat, předpokládáme, že loni koupili jachtu a lamborghini. .. “Důvěryhodné uzly

Jak však ukazují jeho aktualizace kódu kryptoměny, nezdá se, že by přestal fungovat.

Cointimes Telegram Získejte nejdůležitější tržní novinky přímo ze svého mobilního telefonu bez nákladů. Zaregistrujte se zdarma