Vývojáři Godus a Marvel se spojili a přinesli multiplayer pro iOS: Mighty Heroes

Vývojáři Godus a Marvel se spojili a přinesli multiplayer pro iOS: Mighty Heroes

DeNA, vývojář hitů jako Godus nebo Transformers herní legenda, Práce na vývoji hry Marvel Mighty Heroes pro iPhone, iPad a iPad Minije součástí online kooperativního titulu pro více hráčů.

Fanoušci a následovníci superhrdinů (včetně pokorné služky) mají tedy štěstí, protože navíc k tomu Nabízí velmi zajímavý model pro více hráčů Marvel Mighty Heroes … vypadá úžasně!

zázrak-silní-hrdinové-7

Marvel Mighty Heroes přináší superhrdiny z komiksů do iOS

Jak DeNA oznámila v oznámení o uvedení titulu, uživatelé iOS budou mít možnost vybrat si z komiksů nejoblíbenější postavy:

„Marvel Mighty Heroes umožňuje hráčům vybrat si své oblíbené postavy z komiksů jako Iron Man, Groot, Captain America, Thor, Hulk, Black Widow nebo Spider-Man.“

Marvel Mighty Heroes jeden slibná hra pro více hráčů v reálném čase že můžeme bojovat společně se svými přáteli Hry až pro 4 hráče S možností sestavit týmy superhrdinů a super padouchů proti nepřátelům.

„Každá z postav bude schopna použít různé techniky a speciální schopnosti k rozdrcení, střelbě a střelbě protivníků, dokud nedosáhnou vítězství.“

Bohužel v tuto chvíli DeNA a Marvel zatím neukazují žádné obrázky hry Mighty Heroes, ale Poskytují nám působivé video, kde můžeme pochopit, jaká bude grafika a dovednosti. některé z našich oblíbených superhrdinů. Neztrácejte, neplýtvejte!

Vypadá dobře, chlapi? Marvel Mighty Heroes brzy dorazí na platformy iOS a Android a bude kompatibilní s iPhone, iPad a iPad Mini. Věříme, že hra bude zdarma, bez ohledu na to, DeNA nám dává možnost hlasovat pro dalšího hrdinu zdarma v tomto online multiplayeru z tohoto odkazu.

Dostupné možnosti hlasování jsou Hulk a Rocket Raccoon. Co je tvůj oblíbený?

mocní hrdinové-8

V oficiální upoutávce na video DeNA není žádná hra Zaujalo to každého a zajímalo ho, jak by to fungovalo?Ale tato myšlenka rozhodně zní velmi zajímavě. Při provádění nějakého výzkumu jsme narazili na vizuály hry pro Android, které doprovázejí tento článek.

zázrak-silní-hrdinové-9

Oceňuje se, že po příchodu mnoha aplikací pro tahové PvP asynchronní boje bylo oznámeno nové kooperativní spuštění těchto funkcí pro více hráčů. Boje proti stovkám nepřátel budou více než epické.

marvel-strong-heroes-10

Myslíte si, že tato kooperativní online hra pro více hráčů pro iPhone a iPad bude úspěšná? Jste stejně dychtiví jako my vyzkoušet nové Marvel Mighty Heroes? Sdělte nám své myšlenky na hru v sekci komentářů ve spodní části tohoto příspěvku.