Vzdálená klávesnice, SkySafari a další bezplatné aplikace pro dnešek ve středu

Právě jsme zahájili velmi zvláštní den. Je středa, a to znamená, že jsme uprostřed tohoto pracovního týdne, samozřejmě pro ty, kteří si neužijí zaslouženou dovolenou. Odpočítávání začíná o víkendu a toto čekání má být co nejlehčí. Novinky pro iPhone Stále vám ukazujeme to nejlepší Nabídky a slevy na hry a aplikace pro iPhone a iPad, stejně jako to, co vám dnes ukážeme.

Samozřejmě pamatujte, že rychlost je nezbytná, abyste mohli těžit z prodeje. Všechny nabídky uvidíte níže platí po omezenou dobuA špatnou zprávou je, že nevíme, jak dlouhé je toto období. Od té doby Novinky pro iPhone Jediné, co vám můžeme zaručit, je, že nabídky jsou platné v době zveřejnění tohoto příspěvku, takže doporučujeme je stáhnout si je co nejdříve, abyste mohli využívat slevy. A pokud vám utečou, nebojte se, protože zítra se vrátíme s více a kdo zná lepší nabídky.

Vzdálená klávesnice pro Mac – NumPad a klávesnice

Kolik z vás postrádalo numerickou klávesnici na Magic Keyboard vašeho Macu? Můj přítel Ayöze se tím opravdu rozzlobil, ani si nepamatuji časy, kdy to zmínil. Naštěstí najdete řešení s touto aplikací.

S ‘Remote Keyboard Pad for Mac’ můžete: konvertovat IPhone nebo iPad na bezdrátové klávesnici pro Mac. Můžete upřednostňovat tradiční klávesnici, která je užitečná, když se vydáte na cestu, ale můžete ji také použít jako numerickou klávesnici, takže výpočty budou mnohem jednodušší a rychlejší, čímž se vyrovnají nedostatky vaší Magic Keyboard.

Vzdálená klávesnice

Abyste si mohli tyto výhody užít, potřebujete pouze počítač Mac se systémem OS X 10.9 nebo vyšším a rozšířením Helper a iPhone, iPad nebo iPod touch se systémem iOS 9 nebo vyšším. Obě zařízení musí být podobně připojena ke stejné síti WiFi.

Běžná cena „Remote Keyboard Pad pro Mac“ je 1,09 EUR, nyní ji však můžete získat zcela zdarma, ale musíte si pospíšit.

Vzdálená numerická klávesnice [Pro] (AppStore Link)

Vzdálená numerická klávesnice [Pro]

Evgeny cherpak

3,49 EUR

Odblokovat

Uděláme skok od užitečnosti k zábavě a zábavě díky hře „Unblock It“, která nemá velká tajemství, ale potěší všechny fanoušky. Logické hry. Cílem je vysunout žluté bloky a odstranit červený blok z hrací plochy. K dispozici je 48 úrovní obtížnosti, které po dokončení z vás udělají odborníka.

Odblokovat

Běžná cena „Unblock It“ je 0,49 EUR, ale nyní můžete tuto hru získat zcela zdarma.

Volný, uvolnit

SkySafari 5

«SkySafari 5» je aplikace, která vám umožní. vidět a prozkoumat oblohu Dozvíte se mnohem více o hvězdách, souhvězdích, planetách a dalších. Informace jsou vždy aktuální a dokonce vám umožňují sledovat minulé události, jako jsou zatmění. Znalostní základna je působivá: fotografie, popisy, hvězdné události a mnoho dalšího o astronomii, historii a dokonce i mytologii. Stáhněte si aplikaci, nasměrujte oblohu a začněte se bavit a učit se.

Sky safari

Běžná cena „SkySafari 5“ je 3,49 EUR, nyní ji však můžete získat zcela zdarma.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Remote Drive Pro pro Mac

Tuto bezplatnou aplikaci si můžete stáhnout pomocí nového nástroje „Remote Drive Pro pro Mac“. Proměňte svůj iPhone v bezdrátovou paměťovou jednotku Pomocí iPhonu nebo iPadu pro Mac můžete streamovat videa, prohlížet fotografie a dokumenty odkudkoli ve vaší domácnosti, přenášet soubory mezi Macem a zařízením iOS a další.

Chcete-li využít těchto a dalších výhod, musíte mít odpovídající rozšíření (zadané při otevření aplikace na vašem iPhone), iPhone s iOS 9 nebo novějším, iPad nebo iPod touch, Mac s OS X 10.9 nebo vyšším a obojí. počítače musí být ve stejné síti Wi-Fi.

Aplikace „Remote Drive Pro pro Mac“ stojí běžných 3,49 EUR, nyní ji však můžete získat zcela zdarma.

Vzdálený ovladač pro Mac - Pro (připojení AppStore)

Dálkový ovladač pro Mac – Pro

Evgeny cherpak

5,49 €