Wall Street Veteran Nová DeFi platforma …

Burzovní gigant Huobi vstupuje do decentralizovaného finančního prostoru vytvořením laboratoře DeFi. Platforma, kterou provozuje bývalý bankéř UBS, si klade za cíl výzkum a investice v DeFi průmyslu.

Cílem přezdívky Huobi DeFi Labs je zlepšit podnikání společnosti v tomto odvětví a bude vedena veteránkou z Wall Street Sharlyn Wu.

Založeny laboratoře Huobi DeFi

Podle dnes zveřejněného prohlášení se singapurská burza kryptoměn rozhodla aktivněji se zapojit do expanzního prostoru DeFi. Nastavení platformy umožní společnosti zkoumat, investovat a budovat další aplikace zaměřené na prostor DeFi.

S touto novou platformou si burza klade za cíl „vybudovat lepší finanční systém pro budoucnost ve spolupráci s globální krypto a DeFi komunitou“. Generální ředitel skupiny Huobi Leon Li uvedl, že jejich posláním je dodávat nejlepší finanční produkty „bez ohledu na to, zda se jedná o CeFi (centrální finance) nebo DeFi“.

Jako součást investiční složky Huobi DeFi Labs existuje určený investiční fond spravovaný platformou. Společnost plánuje „věnovat desítky milionů dolarů“ budoucím projektům, které ukazují potenciál převratu v tomto odvětví.

Viz také: Pokud selže Ethereum 2.0, jaké jsou alternativy?

Veterán z Wall Street Huobi provozuje laboratoře DeFi

Prohlášení rovněž zdůraznilo, že nově vytvořenou platformu povede Sharlyn Wu, hlavní investiční ředitel společnosti Huobi. Před svou manažerskou pozicí na burze kryptoměn pracoval Wu pro významnou švýcarskou nadnárodní investiční banku UBS a China Merchant Bank International.

V komentáři ke své nové pozici hovořil Wu o „narození a exponenciálním růstu DeFi“ za poslední dva roky. Zatímco Wu tvrdil, že „šíře, hloubka a rychlost inovací“ v tomto odvětví „nebyla v historii lidstva srovnatelná“, Wu uznal, že vývoj DeFi byl příliš brzy a běžní uživatelé potřebovali další školení, než si jej mohli koupit. hromadná adopce

Rovněž věří, že centralizované a decentralizované finanční služby mohou fungovat současně, protože obě mají různé výhody.

Nakonec Wu předpovídá, že kryptoměny způsobí převrat ve financování, stejně jako se internetu podařilo změnit mnoho dalších průmyslových odvětví.

Telegram Cointimes – Získejte nejdůležitější zprávy z trhu přímo z mobilního telefonu, aniž byste něco platili.