watchOS 3.0, Apple představuje třetí operační systém Apple Watch za 18 měsíců

watchOS 3.0

JE Apple hodinky Bylo to jedno z nejočekávanějších zařízení v bloku. Už tam bylo několik zajímavých chytrých hodinek, ale většina si myslela, že chytré hodinky dokážou víc. V Cupertinu měl dost trpělivosti, aby počkal na nejlepší okamžik a uvedl na trh to, co bylo nejvíce chytrých hodinek na trhu, ke kterému došlo v dubnu 2015. Jistě, je to to, co by bylo známé jako Digital Crown, obrazovka Force Touch (rok před Huawei) a poté jako watchOS poté, co byla představena a uvedena světu v září 2014.

Chtěl jsem začít tento příspěvek tím, že se trochu podívám zpět na to, co čte název: Apple Watch se začal prodávat s první verzí operačního systému v dubnu 2015, ale o dva měsíce později, nyní na WWDC. představili nové funkce. Pokud vezmeme v úvahu čas, který uplynul od chvíle, kdy první uživatelé začali používat chytré hodinky Apple, v současné době odhalují třetí verzi, watchOS 3.0za pouhých 14 měsíců, což bude 18, když bude zveřejněn.

Apple představil watchOS 3.0

Představení watchOS 3.0 proběhlo docela rychle, protože dnes mají pravděpodobně něco mnohem důležitějšího, ale nabídly například několik zajímavých novinek nové sféry a nové animace. Ale to není nic ve srovnání s jeho příchodem Kontrolní centrumje již na iOS od iOS 7.

Na druhou stranu v watchOS 3.0 a multitasking Jak můžete vidět na předchozím snímku obrazovky, karty jsou svisle jako v systému iOS 8. Nová verze operačního systému pro chytré hodinky Apple navíc zavádí ruční psaní, takže můžeme psát prstem stejně jako perem.

A pamatuješ si Mickey Mouse? Když byly hodinky Apple Watch vydány v dubnu 2015, byla to jedna z nejuznávanějších oblastí (osobně tomu nerozumím) a nyní bude k prodeji také její kamarádka Minnie.

Screenshot 2016-06-13, 19.16.33

Ale nemysli si, že Minie bude jedinou novou doménou. Budou další, jako například:

watchOS 3 tvář

Jednou ze silných stránek Apple Watch je, když je používáme pro sport. V tomto smyslu budou novinky jako Sdílení aktivit, bude nám sdílením toho, čeho jsme dosáhli, s ostatními lidmi. Na druhou stranu by Apple Watch s watchOS 3.0 byly užitečnější například pro lidi na invalidním vozíku.

Jak vidíte watchOS 3 přijde na podzim (Dnes bude v beta verzi) se zajímavými novinkami, ale vždy také dali důležitý slib: také se zvýší výkon. V každém případě, až událost skončí, pustíme se do práce a začneme psát podrobnější články vysvětlující všechny tyto a další novinky.