WatchOS 3.1.1 přichází na Apple Watch s novými emodži Unicode 9

tcp

Apple Watch se staly nepostradatelnými na zápěstí většiny z nás, takže nám musíme dát vědět, až bude k dispozici nová aktualizace. Díky tak silným aktualizacím softwaru se otřásáme, když potřebujeme instalovat a aktualizovat náš iPad, iPhone a samozřejmě i naše Apple Watch, takže si trochu neodpočineme, ale většina z nich si často zaslouží úzkost. V tomto případě, watchOS 3.1.1 obsahuje nové emodži Unicode 9, mezi nimiž konečně najdeme paellua klasické optimalizace na úrovni systému.

watchOS neuvěřitelně roste, pokud se aplikace watchOS 3 začaly otevírat mnohem rychleji než předchozí operační systém, s watchOS 3.1 došlo k definitivnímu vylepšení hodinek, větší autonomii baterie, která nám na Apple Watch Series 1 poskytla až tři dny používání. Nyní přichází watchOS 3.1.1 a poznámky obsahují pouze optimalizaci systému a nové emodži Unicode 9Všichni však doufáme, že s každou aktualizací najdeme něco zajímavějšího. Litujeme, že musíme říci, že tomu tak nebude.

Ale, Zdá se, že zjistíme, že je povolena možnost Klikyhákyumožňuje nám reagovat psaním prstem a rozpoznáváním rukopisu. Tato možnost byla povolena pouze uživatelům, kteří donedávna používali anglickou klávesnici. Avšak pro ty, kteří používají španělskou klávesnici na svých Apple Watch, se zdá, že tato možnost již přeskakuje.

Můžeme říci jen velmi málo, jen tuto aktualizaci váží asi 150 MB a mějte na paměti, že Original, Series 1 a Series 1 budou kompatibilní se všemi hodinkami Apple, s drobnými rozdíly mezi nimi, takže nejsou stejné, ale jsou kompatibilní se všemi současnými verzemi watchOS. .