WhatsApp přidá na WhatsApp Web animované nálepky, QR kódy a tmavý režim

S více než 2 miliardami lidí, kteří denně používají WhatsApp, se stala nejpoužívanější aplikací pro zasílání zpráv na světě. Na rozdíl od jiných služeb, jako je Gmail, které jsou lídry ve svém oboru, WhatsApp se usadil v dominantním postavení a přidání nové funkce je velmi nákladné.

Chcete-li pokračovat v rozšiřování platformy, společnost WhatsApp oznámila, co se stane. nové funkce přicházející na tuto platformuFunkce, které přijdou v příštích týdnech, budou trvat měsíce, i když o WhatsApp vědí, pokud mezitím nic neopustí.

Animované samolepky

Telegramové nálepky jsou jedním z nejpopulárnějších komunikačních nástrojů mezi uživateli, animovanými nálepkami, které se také dostanou na WhatsApp.

QR kódy

Přidání nového kontaktu bude díky zavedení QR kódů snazší než kdy dříve. Prostřednictvím QR kódů budeme moci snadno přidávat nové kontakty, aniž bychom museli ukládat telefonní číslo do adresáře a hledat jej později na WhatsApp.

Tmavý režim pro WhatsApp Web a Desktop

APopulární temný režim WhatsApp také přijde na webovou platformu WhatsApp, kde můžeme pokračovat v konverzacích WhatsApp z prohlížeče využitím výhod tmavého režimu nabízeného operačním systémem.

Vylepšení skupinových videohovorů

Pokud chcete při videohovorech až s 8 účastníky současně zaměřit svou pozornost na jednoho z nich, jednoduše držte prst stisknutý a zvětšete jej na celou obrazovku. Do skupinových chatů s 8 nebo méně účastníky bude navíc přidána ikona videa, která umožní snadné zahájení videohovorů jedním klepnutím.

Zdá se to právě teď WhatsApp pro iPad Mluvený před několika měsíci nebo není připraven, nebo jen fáma.