WhatsApp pro tablety a další novinky v příští verzi

WhatsApp pro tablety a další novinky v příští verzi

WhatsApp pro tablety a další novinky v příští verziWhatsApp pro tablety a další novinky v příští verzi

Soutěž je motor, který řídí jakoukoli společnost, a nebude se lišit od WhatsApp. WhatsApp, což je klient pro rychlé zasílání zpráv preferovaný uživateli v mnoha zemích, včetně Španělska, začíná být z různých důvodů ohrožen na svém trůnu. Na jedné straně máme nekonečné množství alternativ, které se v poslední době objevily, a na druhé straně několik funkcí, které má oficiální aplikace WhatsApp (například nedostatek verze. Whatsapp pro tablety).

Je pravda, že se většinou objeví „WhatsApp Killer“, který nakonec rychle nezmizí ze scény. Jedním z případů je Telegram, který přichází s velkou silou a vypadá trochu zaniklý. Srovnali jsme Telegram a WhatsApp. Ale zdá se, že Telegram se jistě může zdát jako „WhatsApp Killer“, ale nebyl.

Přestože se zdá, že žádná z alternativ nemůže porazit WhatsApp, vytváří větší konkurenci v prostoru pro rychlé zasílání zpráv. Co se děje včetně mnoha novinky a funkce Až donedávna to bylo nemyslitelné v aplikaci, jejíž hlavní výhodou bylo snadné použití, a proto absence mnoha možností, jako je WhatsApp.

Nyní se zdá, že dalším krokem WhatsApp v nadcházející nové verzi je možnost být k dispozici na tabletech. Jedním z největších nedostatků, které WhatsApp nabízí ve srovnání s mnoha jinými konkurenčními aplikacemi a službami, je nemožnost jej používat. WhatsApp na tabletech Y bez přiložené SIM karty. Proto to s největší pravděpodobností uvidíme v příští verzi Whatsapp pro tablety Y Bez nutnosti SIM karty.

Kromě těchto důležitých a očekávaných novinek budou v příští verzi WhatsApp další novinky, například možnost to udělat. Odeslané obrázky, videa a hlasové poznámky mohou po chvíli automaticky zmizet ze všech zařízení a serverů, na které se dostanou.. Také nová verze WhatsApp noční režim použití. Zadruhé nám bude používání aplikace v naprosté tmě pohodlnější.

Co si myslíte o těchto novinkách? Který je podle vás zajímavější nebo který od něj očekáváte s větší úzkostí?