Wiko Harry 2, dobrý design a funkce za dostupnou cenu pro každého

Známá francouzská společnost Wiko se zaměřením na cenově dostupné mobilní telefony, tentokrát Wiko Harry 2. Je to jen rok po vydání prvního Harryho věnovaného produktové řadě základní úrovně. Harry 2 je také mobilní telefon v ekonomické řadě, který nám poskytuje skvělý design a všechny naše základní potřeby, pokud jde o mobilní telefony. Říkáme vám…

Vlastnosti hry Wiko Harry 2

Budeme podrobně Vlastnosti hry Wiko Harry 2:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Wiko Harry 2 s kapacitním vícedotykovým ovládáním Úhlopříčka 5,45 palce a pokryté zakřiveným sklem 2.5D. Přichází ke specifikacím, obrazovce Typ IPS LCD s HD rozlišení + 1440 x 720 pixelů a a Hustota pixelů 295 PPIcož je velmi dobré. Na rozdíl od prvního Harryho, který přišel s hliníkovým kovem, má elegantní design terminálu s krytem z plastového materiálu. Jeho profil 8,4 mm, který ho udržuje štíhlý a moderní, je dodáván ve zlaté a červené barvě, i když jsou zmíněny i černé a tyrkysově modré.

Wiko Harry 2. VlastnostiWiko Harry 2. Vlastnosti

Paměť, procesor a operační systém

Napájeno terminálem Čtyřjádrový procesor Mediatek MT6739WA, 1,3 GHz Tato čipová sada pracuje ve spojení s grafickou kartou PowerVR GE8100. wiko harry paměť 2 lze říci, že je to jednoduché 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti ROM. Karta microSD řeší problém s velkou 128 GB. Celý tento hardware je kombinován s operačním systémem Android OS ve verzi 8.1 Oreoje stále skvělý i přes finální vydání verze 9 (Pie).

Buben

Baterie Wiko Harry 2 Má pohodlnou kapacitu pro daný typ hardwaru. 2900 mAh. Je to neodstranitelný typ Li Po a poskytuje nám přibližně 14 hodin hovoru, 280 hodin v pohotovostním režimu, 7 hodin procházení a autonomii vytváření 6 hodin nepřetržitého videa … To není špatné! Terminál samozřejmě nemá rychlé nabíjení, takže ho raději nabíjejte v noci.

Fotoaparáty

Fotoaparát Wiko Harry 2 je jen jeden 13 MP CMOS snímač. Tento fotoaparát má vlastní LED blesk a má rozlišení pro fotografie 3120p (výška) x 4160p (šířka). Mezi funkce tohoto fotoaparátu patří časovač, sériové snímání, automatické ostření, dotykové ostření, zeměpisné označení, HDR a režim Panorama. Pořizování videí je 1080p při 30 fps. otevřeno přední kamera, 5 MP pro selfie.

Spojení

Připojení zahrnuje přenos dat LTE Cat4 150/50 Mbps, Bluetooth 4.2, přístupový bod Wi-Fi a jednoduché připojení Wi-Fi 802.11 b / g / n v terminálu. Jeho navigace je typu GPS a AGPS. Má 3,5 mm konektor pro zvuk, slot Dual SIM Nano SIM a port OTG a micro USB 2.0. Zajímavostí v tuto chvíli je, že mobilní telefon nemá snímač otisků prstů. A pokud jde o zvuk, má jeden mono reproduktor. Ale v kontextu mobilního vstupu to nepřekvapuje … Senzory jsou akcelerometry, světlo a blízkost.

Wiko Harry 2. CenaWiko Harry 2. Cena

Cena Wiko Harry 2

JE Cena Wiko Harryho 2 Je to jedna z atrakcí, protože je k dispozici pouze za 99 eur. Skvělý!

Výsledky a názory na Wiko Harry 2

Wiko Harry 2 Jedná se o terminál ve vstupním rozsahu, který má atraktivní a elegantní design. Jeho funkce, i když nejsou extrémní, jsou dostatečně pohodlné pro agilní a traumatický multimediální zážitek. A cena je ještě jednou pobídkou.

Oficiální stránka Wiko ve Španělsku.