WIKO View 2 Pro, to jsou vlastnosti a cena

Dnes přinášíme nový, zajímavý a atraktivní terminál. O Wiko View 2 Proje vylepšená verze známého modelu View 2. Díky těmto vylepšením je zařízení výkonným středním pásmem.

Vlastnosti Wiko View 2 Pro

Budeme podrobně Vlastnosti Wiko View 2 Pro:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Wiko View 2 Pro Má velmi elegantní vzhled a dokonalý design. Důvodem je malý půlkruhový zářez nahoře. 6 palců úhlopříčka a moderní Poměr stran 19: 9. Černé rámečky jsou tenké a celá přední strana je pokryta 2.5D zakřiveným sklem s ochranou Corning Gorilla Glass. Pokud jde o tělo, je vyrobeno z kovu a skla. Terminál má tloušťku pouze 8,3 mm a je k dispozici v černé a zlaté barvě.

Z pohledu technických vlastností a IPS LCD obrazovka s HD + rozlišení 1528 × 720 pixelů Y Hustota pixelů 282PPIdobrá hodnota.

Paměť, procesor a operační systém

Napájeno terminálem Osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 450 64 bitů. Paměť Wiko View 2 Pro To 4 GB RAM a 64 GB ROMJedná se o luxus a ještě více jej lze rozšířit o kartu microSD, která zvyšuje paměť až na 256 GB. Tento hardware je kombinován s operačním systémem Android 8.0 Oreo v plné skladové verzi. Vynikající!

Buben

Příbuzný Baterie Wiko View 2 Pro, její Kapacita 3000 mAh stačí, že terminál zaručuje dobrou autonomii. Je to proto, že Snapdragon 450 byl optimalizován tak, aby poskytoval dobrý výkon při nízké spotřebě energie. Zařízení poskytuje intenzivní používání po dobu delší než 24 hodin.

Fotoaparáty

přední kamera tady je 16 MP snímač S clonou f2.0 a 120stupňovým úhlem snímání. To je pro selfie kameru opravdu silné. Kromě toho má tato kamera Bokeh, efekt rozostřeného pozadí, a dosahuje videozáznamů 1080p.

Fotoaparát hlavní Wiko View 2 Pro dvoulůžkový se dvěma 16 MP snímač Sony Má clonu IMX499 a f1.75. LED blesk je dvoutónový a jeho funkce zahrnují rychlé zaostření Super PDAF, 4násobný digitální zoom a nahrávání videí rychlostí 60 snímků za sekundu a 1080p. Skvělý!

Tento fotoaparát má širokoúhlý záběr, automatické HDR, panorama a profesionální, kosmetický a noční režim. Také režim Super vysoké rozlišení, zpomalená videa, automatické přiblížení, časosběrný režim a stabilizace videa. Nakonec funkce Okamžité zpracování Automaticky snižuje šum a rozmazání pro ostřejší a podrobnější obrázky.

Spojení

Máme přenos dat na úrovni 4G LTE Cat 6, konektivitu NFCJednopásmové Wi-Fi 802.11 b / g / n, Bluetooth 4.2 a navigace GPS / AGPS. Jak vidíme, i když odkaz není nejaktuálnější, je dostačující. Připojení jsou microUSB 2.0, slot pro dvě SIM karty a 3,5 mm konektor. Mezi bezpečnostní senzory patří snímač otisků prstů a funkce Odemknutí obličejem. Dalšími nechybějícími senzory jsou akcelerometr, magnetický senzor, gyroskop, senzor přiblížení a světla.

Wiko View 2 Pro.  Funkce

Cena Wiko View 2 Pro

JE Cena Wiko View 2 Pro Je to asi 240 eur.

Výsledky a názory na Wiko View 2 Pro

Wiko View 2 Pro Je to velmi kompletní a zajímavý terminál střední třídy. Se svým stylovým vzhledem, dobrými funkcemi a moderním fotosystémem je toto zařízení skvělou alternativou.

Oficiální stránka Wiko ve Španělsku.