Windows Movie Maker: Program pro úpravy videa pro začátečníky

Nechci tě podvádět Windows Movie Maker Je to vynikající program pro úpravy videí nebo vytváření fotomontáží a zvuků, ale má spoustu možností, které mohou být docela nedostatečné pro začátečníky, možná pro ty, kteří chtějí něco podrobnějšího než rodinné video.

V tomto článku nechci jen vysvětlovat jak Stáhněte si Windows Movie Maker ale také výhody programu, které mohou být docela užitečné pro ty, kteří chtějí dělat něco co nejjednoduššího, aniž by se museli příliš naučit používat program, tímto způsobem získáte docela dobré výsledky, ideální pro prezentaci s fotografiemi a použití různých efektů pro rodinné videa.

Tvorba videa je snadná

Má spíše zábavné efekty než zrychlení nebo zpomalení videa, můžete také použít mnoho efektů, takže fotografie nebo video, které upravujete, má velmi odlišný styl od originálu, tužky, sépie a dalších různých a docela různých efektů, tato část je jakési filtry stylu Instagramu Můžete jej použít na jakékoli úpravy, které provedete.

S mnoha možnostmi můžete pořizovat videa z mnoha fotografií. FilmařProgram můžete nechat smíchat dohromady, abyste dosáhli výrazně dobrého výsledku, což je nepochybně ideální věc pro tato rodinná memoárová videa.

Užitečné pro začátečníky

Pro Stáhněte si Windows Movie Maker Rychle si všimnete počtu možností, které má, a skutečnosti, že každá z nich je viditelná pouhým okem, což je dobré na jeho rozhraní, které je poměrně jednoduché a poskytuje rychlý přístup k jakékoli funkci, kterou chcete do videa implementovat. otázka.

Tento program je vhodný pro všechny typy uživatelů, ať už mají pokročilé znalosti o tom, jaké úpravy videa budou, má širokou škálu přechodů, kde můžete kombinovat širokou škálu přechodů mezi videi. nelineární úpravy a spousta efektů, skvělý program pro: rychle upravovat videa.

Jednou z mála špatných věcí na tom je, že nepodporuje velké množství formátů.

Můžete ho získat, pokud ho odložíte stranou Stáhněte si Windows Movie Maker Z tohoto odkazu je program zdarma a můžete jej používat ve Windows.