Wizards Unite je nyní k dispozici ke stažení na libovolném Androidu

Po měsících čekání nás Niantic minulý pátek opustil se spuštěním filmu Harry Potter: Wizards Unite. Tato část kopíruje mnoho podrobností Pokemon jít a zapadají do magického světa Harryho Pottera. Hra, 21. pátek v USA a Velké Britániidvě země, které mají nárok na předčasné stažení. Netrvalo týden, než nás společnost vysadila se stahováním v jiných zemích. Harry Potter: Wizards Unite si můžete stáhnout do mobilního zařízení Android právě teď. Už jsme to udělali a začali hrát.

Už není nutné stahovat APK nebo dělat divné věci. Není to ani beta verze. Tato hra je kompletní a je k dispozici ve stabilní verzi pro každého. V současné době rozšíření dosáhlo Španělska, ale nevíme, zda se to děje také v Latinské Americe. Není to těžká hra, takže můžete Stahujte, i když je v zařízení málo místa.

Stáhněte si a hrajte Harry Potter: Wizards Unite ve španělštině

Máme skvělé zprávy a tuto hru nejen anglicky. Všechny texty a hlasy byly přeloženy, takže se zkušenost výrazně zlepšila. Během vašeho dobrodružství s vámi budou mluvit různé postavy, jedním z nich je Harry Potter. Hlasy jsou přeloženy latinským dabingem, takže neočekávejte hlasy se stejným dabingem jako španělské filmy.

Zeptá se vás, jakmile spustíte hru základní oprávnění a vypráví vám příběh o tom, co se stalo. Musíte obnovit všechny ztracené položky po katastrofě, která se stala v magickém světě. Tento svět je v nebezpečí a měli byste být jediní, kdo se vrátí k normálu. Musíte hledat všechny druhy objektů v různých ulicích vašeho města. Ano, V tomto ohledu je to úplně stejné jako Pokémon Go.

Tato hra je k dispozici všem uživatelům několik hodin. Není nutné mít předchozí registraci. Jediné, co musíte udělat, je vyhledat hru nebo k ní přistupovat pomocí odkazu níže a hned si ji stáhnout. Tato hra není příliš náročná, ale rozšířená realita a 3D animace mohou zpomalit vše na vašem mobilním telefonu. Pokud máte zastaralou nebo nekvalitní střední úroveň, zkušenost nemusí být nejuspokojivější. Harry Potter: Wizards Unite.

Harry Potter: Wizards Unite Harry Potter: Wizards Unite