Wizards Unite, tento Pokémon Go pro čaroděje

Jednou z nejvýraznějších her posledních let je nepochybně Pokémon Go. Niantic spustil titul, který využívá výhod rozšířené reality, aby nás dostal do kůže instruktora, který chce zajmout všechny tvory. Po úspěchu této hry a jejím rychlém pádu Niantic dnes zahájil svou novou hruje také založen na rozšířené realitě, ale v tomto případě se odehrává ve vesmíru Harryho Pottera. Jedná se o hru Harry Potter: Wizards Unite.

Hry s rozšířenou realitou nás stále uchvacují a zdá se být skvělé využívat prostředí, které nás obklopuje, aby uživatel mohl zažít osobnější hru. Sága o Harrym Potterovi má miliony následovníků a každý by rád obdržel dopis, aby mohl navštěvovat Bradavickou školu čarodějnictví. S Harry Potter: Wizards Unite se můžete ze svého mobilního telefonu vrhnout do kůže skutečného čaroděje.

Harry Potter: Wizards Unite zatím nemá žádné datum vydání

Niantic zatím moc nevěděl, jak bude Harry Potter: Wizards Unite fungovat, ale z toho, co jsme dosud viděli, pro většinu z nich můžeme najít celou řadu úžasných zvířat. filmy eposu. Taky, Potkáme řadu temných kouzelníkůnemluvě o interakci s hrdiny eposu. A opravdu nevíme nic jiného, ​​a přestože jsme hru našli v Obchodu Play, stále nemá vysvětlení.

Harry Potter: Wizards United

Proč tedy v Obchodu Play? Protože se již dnes můžeme předem zaregistrovat, takže jakmile bude hra k dispozici, okamžitě nás upozorní na stažení. Niantic zatím neoznámil datum vydání, ale doufáme, že to nebude trvat příliš dlouho Vzhledem k tomu, že Pokémon Go je hra, která je předmětem pověstí téměř od jejího odchodu.

O této hře je toho stále ještě hodně známo, ale pokud zjistíme, že vás zajímá, přineseme vám všechny novinky a informace o ní. Prozatím, pokud se chcete s telefonem cítit jako kouzelník, doporučujeme vám nainstalovat Harry Potter: Hogwarts Mystery, v tomto případě se jedná o dobrodružnou hru s velmi definovaným příběhem, ale bude sloužit k uklidnění tužeb dokud Harry Potter: Wizards Unite.