WordPress pro iOS, aktualizováno pomocí vizuálního editoru a dalších zajímavých zpráv

Spravujte blog nebo web WordPress Díky nové aktualizaci své oficiální aplikace na verzi 4.8 je nyní mnohem jednodušší a přináší mnoho nových funkcí.

Doposud nebylo možné prohlížet naše články v reálném čase při editaci z iPhonu nebo iPadu. Ale díky této nejnovější aktualizaci vizuální editor WYSIWIG.

Díky tomuto novému vizuálnímu editoru obsaženému v aplikacích pro iPhone a iPad můžeme vidět vše, co vytváříme nebo upravujeme. Aktualizace WordPress další překvapení a novinky. Chcete je objevit? Níže vám řekneme vše.

Všechny novinky z aktualizace WordPress pro iOS

Kromě přidání nového vizuálního editoru, abychom zjistili, co píšeme a upravujeme, nabízí verze 4.8 WordPress pro iPhone a iPad další velmi zajímavé funkce, které se nám zdají být velmi důležité, přestože jsou mobilní aplikací.

aktualizace WordPress 3

WordPress nám nyní nabízí následující možnosti: konfigurovat nastavení obrazu schopnost „pokusit se znovu načíst“ obrázky, které selhaly, a na stránkách a příspěvcích. Nakonec byla navigace aktualizována následovně: oddělující správu našeho webu nastavením a preferencemi z našeho účtu.

Obchodníci s WordPress pro iOS definují své aplikace jako:

“S WordPress pro iOS máte moc publikovat jako na dlani.” Vypracujte krátký článek o vlaku. Odpoledne vyfotografujte týdenní soutěž Daily Post. Odpovězte na své nejnovější komentáře nebo sledujte své statistiky, abyste zjistili, odkud vaši návštěvníci přicházejí. “

Chcete vědět, jak WordPress funguje na iPadu? Doporučujeme přehrát video níže:

Stáhněte si WordPress

Aplikaci WordPress můžete získat a nainstalovat na svůj iPhone, iPad nebo iPad Mini prostřednictvím níže uvedeného widgetu pro stahování, který poskytujeme níže. Toto je aplikace Zcela zdarma a vyžaduje iOS 7 nebo novější.

WordPress je jednou z nejpopulárnějších platforem pro úpravy blogů současnosti. Díky této hostingové službě bylo vytvořeno 23,4% všech internetových stránek.je tedy velmi pravděpodobné, že většina z vás má tuto aplikaci nainstalovanou ve vašem iPhonu nebo iPadu.

Je pravda, že aplikace WordPress pro iOS je ve vlastnictví. mnoho vývojových omezení a chyb, jako jsou drobné chyby a chyby synchronizaceale pro bezplatnou aplikaci to není vůbec špatné a dokonale plní svůj hlavní účel.

Co si myslíte o této nové aktualizaci? Už dlouho čekáte na nové funkce a funkce této aktualizace WordPress?