World of Warriors – aplikace iPadizate Day pro iPhone, iPad a iPad Mini

World of Warriors, naše aplikace dne … Strategické boje!

Vítejte ve Wildlands, světě válečníků. V těchto nekonečných pláních zažijte epická dobrodružství a skutečně působivé bitvy. Strategie nebude stačit k dosažení cílů, potřebujete také odvahu, odvahu a přesnost, hodně přesnosti. World of Warriors je tahová bojová hra dostupná pro všechny modely iPhone a iPad. má úžasnou grafiku.

Předmět, jak je uvedeno v App Store zcela zdarma názevněkteré položky však lze získat za skutečné peníze prostřednictvím nákupů v aplikaci. Už jsme to vyzkoušeli! Existuje tolik nepřátel, s nimiž je třeba bojovat … Odvážíte se k nám přidat se v naší recenzi dne?

svět iphone-ipad (4)

Skvělá grafika a vynikající hratelnost

Abychom mohli hrát World of Warriors na našem iPhonu nebo iPadu, potřebujeme jen prsty, protože boj a sbírání mincí, klenotů, srdcí a many se děje pomocí dotykových gest. Velmi jednoduché, ale také velmi úplné. Poskytuje nám také zajímavý výukový program, ve kterém se můžeme naučit i ty nejmenší detaily.

svět iphone-ipad (1)

Hlavním cílem je vybudovat tým. Vojáci, které budeme sbírat, jak postupujeme úrovněmi. Každý z těchto válečníků má svůj vlastní zbraňový arzenál a speciální schopnosti. Chcete-li zaútočit na nepřátele, jednoduše klikněte na příslušné tlačítko (buď tlačítko útoku nebo tlačítko dovednosti) a znovu stiskněte s přesností, když nám to ukazují různé herní signály.

svět iphone-ipad (2)

Jedna z věcí, která na nás na World of Warriors udělala největší dojem, filmové animované scényony 3D grafika. Je to prostě brutální. Textury mají velmi „pěkný“ aspekt; Bojovníci mají obrovské hlavy a velmi malá těla a grafické prostředí je plné jasných a veselých barev.

svět iphone-ipad (3)

Ale kromě grafiky Speciální efekty a přechodové efekty v nabídkách a ve hře. Díky nim je zkušenost, kterou nám nabízejí, více než přijatelná. A konečně, soundtrack (se středověkou atmosférou) nás plně vloží do tématu a umožní nám ponořit se do epického světa války a dobrodružství.

Výhody a nevýhody hry Fremium …

Teď si promluvme integrované nakupovánía to je, že ne všechno může být dokonalé. Můžeme vydělat nějakou manu, coiny a drahokamy v neustálých bojích, ale to nestačí na to, abychom postupovali takovým tempem, jaké chceme v příběhu.

svět iphone-ipad (5)

Abychom to udělali a získali více jídla (což nám dá další válku), musíme si ho koupit za skutečné peníze. Ačkoli Lze je také získat dokončením úspěchů a připojením k Facebooku.. Přesto je to velmi zábavná hra pro iPad, na které si užijete spoustu zábavy, zejména na zařízeních iOS s displejem Retina. Užívat si takovou zábavu zdarma je skutečný luxus.

World of Warriors ve videu

Neexistuje lepší způsob, jak zjistit, jak aplikace vypadá, než naše video recenze:

Stáhněte si World of Warriors pro iPhone, iPad a iPad Mini

Získejte je zcela zdarma z našeho pole pro stahování:

Pro nás to bylo ono. Hrali jsme tu ještě chvíli a užívali si výkonnou grafiku této hry. Co o tobě? Už jste měli možnost hrát? Líbila se vám naše recenze? Dejte nám vědět v komentářích, moc děkuji!