World Zombination: Defeat stovky zombie na iPhone a iPad

Každý ví, že App Store nabízí tisíce, ne stovky her. zombie téma. Nejpozoruhodnější jsou The Walking Dead: The Game, Plants vs Zombies, Call of Mini Double Shot … Mnoho hráčů si myslelo, že v tomto žánru již nebudou žádné další inovace … Dokud nepřijdou Světová zombinace Velmi zábavná tower defense pro iPhone a iPad.

svět zombie (3)

Jedním z nejzajímavějších aspektů World Zombination je to, že budeme mít schopnost ovládat obě strany: přeživší nebo vlny zombie.

Mohlo by se vám líbit: 10 nejlepších zombie her pro iPad.

World Zombination je multiplayerový tower defense žánr

Pokud se tedy rozhodneme zvolit stranu zombie, Útočte na města soupeřících hráčů v reálném čase. Na druhou stranu, pokud si vybereme lidi, budeme muset strategicky bránit naše zuby a nehty, dokud všechny vlny neskončí.

svět zombie (4)

Můžeme to udělat v režimu zombie i v režimu člověka upgradovat a kupovat nové jednotkya také je trénovat na vyšší úroveň a zvýšení jejich útoku a obrany. Svět Zombinace nás Budujte armády s více než 50 jednotkamia každý bude mít jiné speciální schopnosti a vlastnosti.

svět zombie (5)

World Zombination je dynamická hra, která není založena na umístění určitého počtu vojáků (nebo zombie) do určitého bodu a umožnění pokračování hry, ale vždy budeme mít možnost. nasaďte nové jednotky a neustále se vracejte, vezměte je do jiného bodu na mapě atd.

svět zombie (1)

Díky všem těmto vlastnostem je hra World Zombination velmi zajímavou, kreativní a inovativní hrou. Dále Není to daleko od jiných aplikací s podobným tématem, jako je Clash of Clans., což je online model pro více hráčů velmi podobný, nebo jiné tituly typu tower tower.

Zde vám představujeme Videohra, kde můžete objevit funkce hry World Zombination Jeho grafika a hratelnost již byly zmíněny výše, stejně jako mnoho dalších:

K tomu všemu doporučujeme nainstalovat iPadizate na váš iPhone nebo iPad a užívat si hraní proti ostatním hráčům z celého světa. vytváření aliancí s tvými přáteli.

svět zombie (2)

Ačkoli World Zombination má sólový režim s více než 50 misemivyžaduje připojení k internetu, což je jasná nevýhoda, kterou, jak doufáme, v budoucí aktualizace změní. Pokud jde o grafiku, Jsou velmi dobře navržené, Udělejte z této zombie hry velmi barevnou, šťastnou a zábavnou hru.

Stáhněte si World Zombination

Tato hra je zcela zdarma, vyžaduje iOS 7 nebo novější a je kompatibilní s iPhone, iPad a iPad Mini. Můžeš stáhnout přímo z App Store z níže uvedeného tlačítka:

Podělte se s námi o své myšlenky na World Zombination pro iPhone a iPad v sekci komentářů.