Xbox Live plánuje připojení uživatelů Android, iOS a Switch

Al průmysl videoher Stal se jedním z nejmocnějších dnes. Videohry dnes představují jeden z největších zdrojů příjmů na celém světě, a to díky komunitě, která se v průběhu let enormně rozrostla. Je to úspěch, který mají společnosti jako Microsoft a jejich inovace hodně společného. V tomto případě mluvíme o novém systému, na kterém bude společnost Redmond pracovat. Všichni uživatelé zařízení Android, iOS a Switch budou připojeni prostřednictvím služby Xbox Live. Zde vám řekneme všechny podrobnosti mega projektu společnosti Microsoft.


Samsung Galaxy S10 prochází FCC: reverzní bezdrátové nabíjení a WiFi 6


Xbox Live přinese videohry na Android

Nejnovější úniky Engadgetu odhalily nový plán společnosti Microsoft sjednotit herní a chytrý průmysl. Mluvíme o vásSada, která vám umožní přenést zážitek z Xbox na jiné platformy. V tomto případě mluvíme o systému, kde uživatelé Android, iOS a Switch mohou být součástí stejného mechanismu, kde budou skutečnou hvězdou mobilní telefony a Nintendo Switch. Klíčem k této strategii je rozšířit služby značky na více uživatelů prostřednictvím služby Xbox Live. Online platební systém Umožňuje hráčům konzoly Xbox užívat si své oblíbené hry na mobilních zařízeních.

Je třeba poznamenat, že tento krok má rizika, protože služba Xbox Live je propojena s produktem. Jinými slovy, všichni uživatelé, kteří nemají Xbox, jej nemohou používat a musí „přinutit“ tytéž uživatele, aby za Xbox zaplatili. měsíční předplatné získat službu. I když je vše v pořádku, počínaje Xbox Live, všichni uživatelé, bez ohledu na platformu, se budou moci v online herním režimu postavit proti sobě. Díky tomuto systému budou různé profily moci přijímat své úspěchy, seznamy přátel, skupinové chaty a řadu novinek, které dosud nebyly oznámeny.

Je jasné, že Microsoft chce, aby se jeho služby jednotným způsobem dostaly k širšímu publiku. Rozvoj hráčské základny je jedním z hlavních cílů společnosti a jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je tento projekt Xbox Live. Samozřejmě si budeme muset počkat, jak uživatelé zareagují na předplatné online plateb. Zde budeme vědět více podrobností. GDC 2019 Slaví se v březnu.


Samsung Galaxy A90: první obrázky se objeví s vyskakovacím fotoaparátem


Přes | Engadget