Xiaomi Amazfit Verge byl představen s kulatou obrazovkou OLED, sledovačem lidských zdrojů a přijímačem GPS.

Jeden ze startů v těchto dnech, který jsme dosud nezmínili, Xiaomi Amazfit FrontierNové inteligentní hodinky čínské Xiaomi. Uvedení na trh, Sub-značky Xiaomi, Huamipředstavujeme nové kulaté chytré hodinky, Prahová hodnota Amazfit.

Vlastnosti Xiaomi Amazfit Verge / Huami Amazfit Verge

Jednou z nejzajímavějších funkcí tohoto Xiaomi / Huami Amazfit Verge je, že společnost slibuje 5denní výdrž baterie s neustálým sledováním srdečního rytmu a dokonce i příležitostným používáním GPS (zařízení má také GPS určování polohy přes GLONASS).

To je nové Amazfit Verge od Huami Dodává se také s NFC, které lze použít jako platební metodu, protože umožňuje platby prostřednictvím AliPay.

Hodinky jsou postaveny na 1,3palcovém displeji AMOLED s rozlišením 360x360px a jsou pokryty sklem Gorilla Glass 3. Tělo hodinek je silné 12,6 mm a váží 46 g.

Dalším zajímavým bodem těchto inteligentních hodinek je, že jsou vodotěsné, IP68, což je dost na to, abyste se s nimi mohli sprchovat, ale nejsou vhodné pro plavání.

Amazfit Verge má proprietární operační systém. Na hardwarové úrovni lze říci, že přichází s dvoujádrovým procesorem, 512 MB RAM a 4 GB úložiště (s uživatelskou kapacitou 1,9 GB). Má vestavěný mikrofon a reproduktor, takže můžete pomocí hodinek přijímat hovory z telefonu.

K dispozici je také digitální asistent Xiao, který vám může odpovědět na vaše otázky.

Tyto hodinky Amazfit se také integrují do ekosystému inteligentních domácích zařízení Mijia: budeme je moci používat k ovládání světel Yi, zásuvek, klimatizací, inteligentních robotů a dalších inteligentních zařízení vyvinutých společností.

Dostupnost a cena Xiaomi Amazfit Verge / Huami Amazfit Verge

Huami Amazfit Verge bude od dnešního dne k dispozici ve třech barvách a můžete si jej koupit za cenu přibližně 115/100 eur.

Pokud se vám líbí, ale ztratíte malou cenu, můžete si vždy koupit. Huami Amazfit Bip.

Chytré hodinky Gshopper, amazfit bip Mládež edice GLONASS GPS Heart Rate Fitness Fitness Tracker Hodinky 1,28 'Ochranné 32 G Hmotnost IP68 Vodotěsné 45 dní v pohotovostním režimu, Žena, Amazfit Bip, Zelená

Chytré hodinky Gshopper, amazfit bip Mládež edice GLONASS GPS Heart Rate Fitness Fitness Tracker Watch 1,28 “Ochranné 32 G Hmotnost IP68 Vodotěsné 45 dní v pohotovostním režimu, Žena, Amazfit Bip, Zelená

  • Dvoujádrový systém GPS a poziční systém Glonass 28nm nízkoenergetické čipy GPS a systém Glonass společnosti Sony mohou přesně zaznamenávat váš každodenní pohyb, počet kilometrů, nadmořskou výšku, frekvenci kroků, tempo a další profesionální sportovní data. Pomůže vám analyzovat a zlepšit vaši kondici.
  • Okamžité informace: Facebook, WeChat, WhatsApp atd. Okamžité informace z aplikací. Nemusíte vytáhnout telefon.
  • Připomenutí hovoru: Když přijmete hovor nebo zprávu, hodiny zavibrují, nikdy vám neuniknou žádné důležité hovory ani zprávy.
  • Monitor srdečního tepu: Integrovaný snímač srdečního tepu PPG, sledujte svůj srdeční rytmus v reálném čase při sportu, aby vaše cvičení bylo více vědecké a efektivní.
  • 3,25 cm (1,28 palce) kapacitní dotyková obrazovka Corning Gorilla glass s rozlišením HD 176 x 176 pixelů. Použijte technologii reflexní obrazovky a jas číselníku se automaticky upraví podle prostředí, což vám poskytne lepší a jasnější zážitek z očí.

Prostřednictvím: GSMArena

Zdravím z hloubky bytů.