Xiaomi Battle Royale se nazývá Survival Game a je nyní k dispozici ke stažení

Battle Royale je pečlivá móda a rychlost stahování her jako PUBG a Fortnite to dokazuje. Uživatelé si oblíbili typ videohry, kterou lze hrát na jakémkoli mobilním zařízení se středně přesnou grafikou. Proto se chtěli připojit k trendu s novým výtvorem od Xiaomi, o kterém by se dalo v herní komunitě hodně mluvit. Mluvíme o nové Xiaomi Battle Royale, Survival Game, která je nyní k dispozici ke stažení prostřednictvím APK. Řekneme vám, jak na to.


Jaké byly nejstahovanější aplikace ve Španělsku v roce 2018?


Společnost Xiaomi se představila na Battle Royale ve hře Survival Game

Každý ví, že čínská společnost dlouhodobě pracuje na nové videohře, která se dostane do světa. Za prvé, Battle Royale od Xiaomi bude k dispozici pouze na vlastních zařízeních značky. Jakási uzavřená beta verze, kterou nelze rozšířit na jiné terminály, dostupná pouze uživatelům, kteří jsou součástí Xiaomi. Zdá se však, že hru Survival Game lze již bez problémů stáhnout do velkého počtu zařízení. Chcete-li to provést, stačí si stáhnout 185 MB APK, který unikl před několika hodinami, a nainstalovat hru do svého smartphonu. Je třeba poznamenat, že micro nevyžaduje žádná zvláštní oprávnění kromě úložiště a umístění.

Nová bitva Royale od Xiaomi má určitou podobnost s PUBG, pokud jde o grafiku a prostředí. Základ hry Survivor, futuristické téma někteří hráči bojují mezi sebou o jeden cíl: přežití. K tomu budou mít jediný batoh vybavený základním vybavením a raketou pro provádění pohybů. Celkem celkem v každé hře 100 hráčů Pouze jeden z nich může zůstat. Stejně tak ovládání je velmi podobné tomu, co můžeme vidět v PUBG nebo Fortnite, takže nás nebude moc stát, abychom se přizpůsobili herním aspektům.

Právě teď se v novém Xiaomi Battle Royale zdá všechno v pořádku. Proto je nejlepší si tuto beta verzi stáhnout co nejdříve, protože mohou kdykoli deaktivovat servery. Hra o přežití můžete získat z tohoto odkazu.


V tabletu Geekbench se objevil nový tablet Samsung s Androidem 9


Zdroj | Nadpisy Androidu

Table of Contents