Xiaomi Black Shark Helo, herní smartphone s 10 GB RAM a chladicím systémem

Nedávno jsme hovořili o tom, jak Qualcomm posílil prostor videoher při vývoji svého nového procesoru. Qualcomm Snapdragon 675… Už jsme vám řekli, herní smartphony jsou v módě. Důkaz toho, Xiaomi Black Shark Helo Mobilní telefon, který je dodáván s 10 GB RAM a duálním systémem chlazení tepelnou trubicí.

Vlastnosti Xiaomi Black Shark Helo

Dceřiná značka Xiaomi, Černý žralokuvedla na trh svou druhou generaci smartphonů v Číně. Černý žralok Helo (AWM-A0).

Jedná se o nástupce původního Xiaomi Black Shark, který byl vydán na začátku tohoto roku. Nový Xiaomi Black Shark Helo donedávna jsme věděli jak Xiaomi Black Shark 2 Dodává se s přepracovaným tělem a nejnovějšími specifikacemi.

I když jsme už uhodli, když jsme o tom mluvili Benchmarky Xiaomi Black Shark Helo Nový smartphone Xiaomi je dodáván s LED pruhy po stranách a logo viditelné na zadní straně je podsvícené.

Zařízení zavádí nový systém chlazení duálními tepelnými trubicemi, který při hraní přináší výkon „bez plynu“, i když to děláme déle.

JE Xiaomi Black Shark Helo Je to také první smartphone na světě s 10 GB RAM. Xiaomi také uvažuje o spuštění dalšího Mi MIX 3 s 10 GB RAM, konečně uvidíme, jestli ano.

Xiaomi Black Shark Helo je pod kapotou napájen 10nm procesorem Qualcomm Snapdragon 845. Společnost uvedla, že zařízení získalo v Antutu 309 237 bodů. Zařízení nabídne až 10 GB RAM a až 256 GB interního úložiště.

Tento Xiaomi Black Shark Helo má 6,01 palcový AMOLED displej s poměrem stran 18: 9 s rozlišením Full HD (2160 x 1080 pixelů) a zakřiveným 2,5D sklem nahoře. Je vybaven inteligentními duálními PA předními stereofonními reproduktory pro lepší zvukový zážitek.

Dodává se s nevyjímatelnou baterií o kapacitě 4 000 mAh a je dodáván s napájecím adaptérem 9V / 2A (18W). Co se týče optiky svých fotoaparátů, řekněme Black Shark Helo má duální zadní fotoaparáty s 20MP + 12MP senzory s clonou f / 1,75 a jednu 20MP přední kameru s clonou f / 2.2.

Xiaomi Black Shark HeloXiaomi Black Shark Helo

Společnost nedávno přidala rozpoznávání scén pomocí AI (umělá inteligence), režimu krásy a režimu portrétu. Můžete nahrávat videa 4K při 30 fps a videa 1080p / 720p až 120 fps.

Kromě standardního nastavení se dvěma mikrofony je na přední straně třetí mikrofon pro příjem hovorů přes reproduktor během hraní. Tlačítko umístěné na levém okraji může povolit / zakázat Shark Space, což může zlepšit herní zážitek omezením použití pozadí.

Pokud jde o kvalitu sestavení, Black Shark Helo je dodáván s kovovým rámem z lisovaného skla na zadní straně. Měří 160,0 x 75,25 x 8,7 mm a váží 190 gramů. I když zařízení podporuje duální pohotovostní režim se dvěma SIM kartami, nemá slot pro kartu MicroSD.

Pokud jde o konektivitu, zařízení má port USB Type-C pro nabíjení a připojení kabelových sluchátek.

Ceny Xiaomi Black Shark Helo

Pokud jde o ceny, základní verze Black Shark Helo se 6 GB RAM a 128 GB interního úložiště stojí 3199 CNY, což se může lišit 403 EUR.

Varianta 8 GB RAM se 128 GB interním úložištěm stojí 3 499 CNY. A konečně, Black Shark Helo 4199 s 10 GB RAM a 256 GB úložiště bude k dispozici od CNY. Směnný kurz je 441, respektive 529 eur.

Společnost také vydala řadu doplňků, včetně herních ovladačů typu plug-in, průhledného pevného pouzdra a pouzdra ventilátoru pro zlepšení chlazení.

Přes: Xiaomi

Zdravím z hloubky bytů.