Xiaomi Black Shark přichází do Evropy

Už jsme mluvili například o hrách pro smartphony Telefon Razernebo evoluce Razer Phone 2a dokonce i tohle Xiaomi Black Shark Herní smartphone vydaný čínskou herní společností. Dnes přinášíme dobré zprávy pro ty, kteří hledají nový terminál a jen dobrý herní smartphone, a to Xiaomi Black Shark přichází do Evropy.

Xiaomi Black SharkXiaomi Black Shark

Vlastnosti Xiaomi Black Shark

Je zřejmé, že jako herní smartphone čelíme výkonnému zařízení, jehož design je navržen tak, aby plně využil této vášně pro videohry.

Jedná se o 5,99palcový smartphone s procesorem Snapdragon 845. Po uvedení na trh v dubnu v Číně bude herní smartphone Xiaomi konečně k dispozici na evropském trhu, včetně španělského trhu, uvidíme jej v naší zemi. 16. listopadu a prostřednictvím této webové stránky.

Kromě malého kapalinového chladicího systému pro dálkový ovladač a procesor má Black Shark, jak jsme uhodli, 5,99palcovou obrazovku, Full HD + IPS displej, procesor Qualcomm Snapdragon 845 s GPU Adreno 630. Paměť 8 GB, interní úložiště až 128 GB a baterie 4000 mAh s funkcí QuickCharge 3.0.

Tento smartphone, který používá Android Oreo, má také 12 a 20 MP senzory, duální zadní kamery s LED bleskem, 20 MP přední kameru, která umožňuje nahrávání videa v rozlišení 1080p, a Wi-Fi v rámečku připojení. 802.11 a / b / g / n / ac, Wi-Fi Direct a Bluetooth 5.0.

V současné době společnost Cena Xiaomi Black Shark ve ŠpanělskuXiaomi Black Shark je však v Číně k dispozici za ekvivalent 480 eur. Dává tedy smysl, že to vidíme za podobnou cenu.

Přes: Xiaomi

Zdravím z hloubky bytů.