Xiaomi Mi 8 je oficiálně aktualizován na Android 10 a MIUI 11

Jeden Xiaomi Mi 8 ve své síle O tomto zařízení se objevila nečekaná zpráva. Společnost Xiaomi pro zařízení nasadila OTA s Androidem 10 a MIUI 11. Ano, pro Xiaomi Mi 8 vydané v roce 2018. Ale nejlepší ze všeho je, že se jedná o stabilní a oficiální vydání, takže neexistují žádná beta ani dlouhé čekací doby. Toto zapomenuté zařízení nyní dýchá nový život s nejnovějším operačním systémem Google a nejpokročilejší vrstvou přizpůsobení Xiaomi. Ano, aktualizace varuje, že vše nefunguje perfektně.

Jak bylo uvedeno Gizchina Jedná se o stabilní aktualizaci a již byla implementována v Číně. To je pro západní uživatele špatná zpráva, protože si budou muset počkat na vydání společnosti. stabilní a globální verze tohoto OTA. Tento proces může trvat dlouho, zejména proto, že čínské společnosti trpí koronavirem.

Xiaomi Mi 8 a Mi 8 Lite již s Androidem 10 a MIUI 11

Xiaomi Mi 8

Ale pouze Xiaomi Mi 8 Aktualizace. Rovněž údajně dorazilo. Od Android 10 a MIUI 11 po Xiaomi Mi 8 Lite. Tento model byl uveden na trh o něco později, s funkcemi středního dosahu a designem velmi podobným high-endu. Na rozdíl od Mi 8 může mít Mi 8 Lite jiné problémy s výkonem, aby dokonale fungoval Android 10.

Xiaomi to sdělil Některé z aplikací nainstalovaných na Xiaomi Mi 8 nejsou kompatibilní s Androidem 10 a dávají chybu. Zdá se, že to není nic, co by příliš ovlivnilo každodenní používání zařízení, ale při aktualizaci byste to měli vzít v úvahu.

Tato OTA přichází s číslem sestavení MIUI V11.0.6.0 a váží více než 2 GB. Xiaomi tomu navíc věnuje velkou pozornost V případě, že se něco pokazí, měli byste zálohovat svá data. Aktualizace by neměla vymazat data ve vašem zařízení, ale možnosti se zdají být větší, protože se jedná o starší mobilní telefon.

Momentálně můžete počkat, aktualizace je k dispozici pouze v Číně. Většina práce již byla provedena, ale nyní zbývá, aby společnost Xiaomi spustila globální verzi. To může trvat několik dalších týdnů.

Přes | Gizchina